Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

strapanka

Ja mam staro-aktualnu skusenost :-) Uzivam meizitang Botanic slimming soft gel desiaty mesiac aj s odporucanymi prestavkami a zatial som zhodila 21 kil. Este 4 a budem spokojna :-)
Objednavam na adrese odtialto, ako tu pisali baby: botanic.slim1@gmail.com

KatkaJ

Aj ja som si objednala na botamnic.slim1@gmail.com
a bola som spokojna. Za tri mesiace som si upravila jedalny listok takmer na idealny a schudla som 7 kil. Viac mi nebolo treba :-)

Baku1

Ahojte, ja som si na tej adrese, co tu odznela (botamnic.slim1@gmail.com) objednala Meizitang, najprv som myslela, ze to je zas oj.b a skoro som sa na to vykaslala. Ale potom som si povedala, ze ked som s tym uz zacala a stalo to prachy, douzivam to jedno balenie. A po skoro troch tyzdnoch som zacala naozaj chudnut, sice na moj vkus pomaly, ale po douzivani prveho balenia som mala uz o 2,5 kg menej. Objednala som si teda dalsie, pani mi aj poradila a teraz pred "plavkami" som skusila tie najsilnejsie Meizi Evolution. Je to sila, poviem vam, s tymi som zhodila za mesiac skoro 7 kil. Ale dlhsie sa uzivat nedaju, lebo sa z nich zle spi :-)... Ale dobre miluje :-))) A teraz som uz asj spokojna so svojou vahou, aj dobre spim. Budem rada, ked to vydrzi :-)

botSliming

Baby a nema nejake vazne neziaduce ucinky ten Botanical Sliming? Mam verziu strong.Bojim sa zacat uzivat.Ci mi nebude zle.Az neodpadnem kdesi.Ake ma vlatne neziaduce ucinky? Dakujem.

nini002

Ahojte babu potrebujem zhodit 17kil skusala som ACAi s ameriky cvicim a jem zdravo no za dva mesiace som dala dole len 5kil brucho mam okruhle ako tehula mozte mi prosim poradit ........ak nekto predavate tie tablety tak za aku cenu a nechcem zaden fake naozaj potrebujem nieco co naozaj zacnem chudnut dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meizitang.....na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk