Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

lejluska

Baby z tej mailovky co pisete - je to este aktualne? Mne nikto odtial neodpoveda... nejake ine typy odkial objednat?

bbb94

ahojte, na tej adrese ktoru uvadzate, kolko stoja tieto pripravky ? aj s postovnym ? Nechcem jej/mu pisat, ked o tom nic neviem. Dakujem

strapanka

Ja mam staro-aktualnu skusenost :-) Uzivam meizitang Botanic slimming soft gel desiaty mesiac aj s odporucanymi prestavkami a zatial som zhodila 21 kil. Este 4 a budem spokojna :-)
Objednavam na adrese odtialto, ako tu pisali baby: botanic.slim1@gmail.com

KatkaJ

Aj ja som si objednala na botamnic.slim1@gmail.com
a bola som spokojna. Za tri mesiace som si upravila jedalny listok takmer na idealny a schudla som 7 kil. Viac mi nebolo treba :-)

Baku1

Ahojte, ja som si na tej adrese, co tu odznela (botamnic.slim1@gmail.com) objednala Meizitang, najprv som myslela, ze to je zas oj.b a skoro som sa na to vykaslala. Ale potom som si povedala, ze ked som s tym uz zacala a stalo to prachy, douzivam to jedno balenie. A po skoro troch tyzdnoch som zacala naozaj chudnut, sice na moj vkus pomaly, ale po douzivani prveho balenia som mala uz o 2,5 kg menej. Objednala som si teda dalsie, pani mi aj poradila a teraz pred "plavkami" som skusila tie najsilnejsie Meizi Evolution. Je to sila, poviem vam, s tymi som zhodila za mesiac skoro 7 kil. Ale dlhsie sa uzivat nedaju, lebo sa z nich zle spi :-)... Ale dobre miluje :-))) A teraz som uz asj spokojna so svojou vahou, aj dobre spim. Budem rada, ked to vydrzi :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meizitang.....na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk