Meizitang.....na chudnutie

BOOMCAFE-cz

Zabývám se principy nabírání váhy soukromě mnoho let. Z povahy duchovní jde o blokování životní energie v partiích, které objemově narůstají. Přes ně neprotéká určitá část prány, blokuje se v nich a vytváří to tyto tzv "buněčné přehrady", které se navenek interpretují jako fyzická nevzhledná hmota - tuková tkáň. Má to také přímou souvislost s vlastním uvědoměním a harmonií celého čakrového systému. Rozhodující úlohu tady mají strachy, které si neseme z minulosti. Ty vytváří mentální zarážku pro protékání prány přes fyzické orgány a vytváření ochrany. Ano, ony tukové tkáně jsou pro člověka psychickou ochranou, ikdyž je vnímáme velmi negativně. Pokud by totiž neexistovaly, celkový psychický stav by se rapidně ještě zhoršil. V tukových tkáních jsou uloženy všechny naše negativní emoce a tzv. "náklad z minulosti". Hubnutí je ryze mentální záležitost. Nemá to prakticky s nadměrným příjmem potravy jakékoliv spojení. Během mého života jsem i já vyzkoušel kdeco. Poznal jsem kombinaci 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny a to Reishi - Cordycep s Lví hřívu. jsou to snad jediné 3 preparáty, které umí ve spojení aktivně komunikovat s tělem, ale nejen s tělem. Na úrovni energetické jde o unikátní kombinaci, kde se působí na tělo - duši i ducha zároveň a přesně vyváženě. Mám na tomto serveru dnes více reakcí, protože jsem z apomocí nich definitivně vyřešil všechny své zdravotní problémy. Pokud bude potřeba, pomohu. Klidně se ozvěte na: boomcafe.cz@gmail.com

Madlenka

Brala som to 3 mesiace. Neschudla som nic, resp. Cca 3 kg. Momentalne sa rok liecim na zaludok podkodeny s najvacsou pravdepodobnostou tymto zazrakom. Zvazte si rizika. Bola som sprosta a teraz si vychutnavam vysetrenia na Gastro.

lejluska

Baby z tej mailovky co pisete - je to este aktualne? Mne nikto odtial neodpoveda... nejake ine typy odkial objednat?

bbb94

ahojte, na tej adrese ktoru uvadzate, kolko stoja tieto pripravky ? aj s postovnym ? Nechcem jej/mu pisat, ked o tom nic neviem. Dakujem

strapanka

Ja mam staro-aktualnu skusenost :-) Uzivam meizitang Botanic slimming soft gel desiaty mesiac aj s odporucanymi prestavkami a zatial som zhodila 21 kil. Este 4 a budem spokojna :-)
Objednavam na adrese odtialto, ako tu pisali baby: botanic.slim1@gmail.com