Meizitang.....na chudnutie

peso001

ahojte, viete mi niektorá napísať do emailu, z ktorej webstránky sa oplatí objednať tie Meizitang kapsule? Pretože maju ich úplne všade ale skoro všetko su to FAKE ... kde nájdem originál čo aj zaberajú? diky moc

jupiiiiiiiii

ahojte ja som to brala mesiac a schudla som 12kg.....a kamoska to iste..tak ja si myslim ze je to pravka ze schudnete lebo keby som sama to nezazila tak to tu nepisem...cchcem si objednat este jednu davku ale niejak mi to nechcu poslat uz som 2krat objednavala a nedoslo mi to.tak ja neviem bud v tom maju chaos alebo neviem...ale vazne funguje to len treba pit veela vody a najlepsie je cista voda...vobec som nepocitovala hlad

............

Ahojte...ja si to chcem kupit ale po vasim zverejnenych clankoch vaham....pomaha to vobec alebo to zvysuje hmotnost

doubledog

ci to funguje, musis posudit sama.
ved mozno je v navode na pouzitie napisane:
"pvy tyzden moze dojst k zvyseniu hmotnosti..."

šanca???

Ahojte, tak dnes je to 7. deň čo beriem meizitang, postavila som sa na váhu a mám o 1,5 viac, je toto možné? Funguje to alebo som aj ja naletela? Začínam mať depku . ..

šanca????

Ráno som váhala, či zobrať ďalšiu tabletku, no zobrala som si znovu, dnes je to už lepšie. Nič mi nie je, ja sa však snažím jesť každé tri hodiny, aby sa telo naučilo správne reagovať na hlad v pravidelných intervaloch, je to aj o tom, naučiť sa správne fungovať, lebo keď sa dojedia tabletky tak čo potom?

??!!??

tak vraj to berie 1 týždeň a nič jej nie je ani zle ani nič...len vraj nepociťuje toľko hladu teda menej papká. nevážila sa ešte ....ale cíti sa vraj lahšie (možno len vyprázdnená - neviem) ...potom napíšem koľko schudla...časom

??!!??

no o tých 2 viem že im nebolo nič aspoň teda nehovorili...normálne jedli..
a teraz to začali brať ďalšie 2 tak sa opýtam