Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

lia-levica

zdravím,no pre všetkých teraz jedna dôležitá informácia o tomto prípravku:vedeli ste vôbec že obsahuje sterodid efedrín? aj preto začína chudnutie,aj preto cítite viac energie,lebo je to doping.u nás inak efedrín zakázaný,ale aj ja ich užívam a chudnem,len mám pekne rozšírené zrenice :) len je zaujímavé,že to neuvádzajú v zložení ked hlavným zdrojom je efedrín

Puki11

Botanical slimming soft gel som si po precitani pragmatickej casti tejto diskusie :-) a po dlhom vahani objednala. Uz som vyuzivala 4 balenia, zatial som schudla 14 kil, naozaj vyborne potlaca chut do jedla, uz sa nepotrebujem po veceroch "dorazat" obsahom chladnicky. Kto chce poradit, bjednavam si ich na Slovensku, nie v UK, na adrese botanic.slim1@gmail.com

brunca1

Ahojte, ja som schudla za 2 mesiace 10 kg, sportujem pravidelne, takze nic naviac a stravu som mierne upravila , t.j. maso a zelenina , bez príloh. Nemala som vysoku nadvahu , tak to islo pomaly ale zretelne.

Dievcata, potrebujem 2 balenia pre nevestu, ak by bolo mozne z Kosic , aby som pre nich prisla. dakujem
Tatiana

dzejny22

Dievčatá, švagriná mi bude znovu posielať pár balení tabletiek pre kamošky, tak ak by ste niektorá tiež chceli napíšte mi na mail: janka.kopcakova@gmail.com

KK8

Dievcata, nerada vstupujem do vasich hadok a sporov, ani ich necitam lebo by ma zaujimalo nieco o tejto teme.. Chcela som sa spytat ci sa u niektorej, ktora ste brali tieto tabletky neprejavil zvyseny krvny tlak. Lebo mne trosku vystupil, nie vela, mam 130 na 95 ale mala vzdy som mala normalny idealny tlak... Neviete mi poradit, ci to moze suvisiet s tymito tabletkami?

hihi 11

Davam do pozornosti Temu tabletky na chudnutie ,pisu si tam nazory na to rozne bez akeho kolvek vulgarizmu,co o vas sa neda povedat ,ale to je o inteligencii.Skuste si tu temu precitat a porozmyslat nad sebou .....

hihi 11

Ved si aj stojim za svojim nazorom a nemozem za to ,ze ostatne co beru tabletky neprispievaju.Normalny ludia ako ,ze ktori ti co su na tabletkach ja sa uz tesim ked si budem moct natrhat cerstvu zeleninku zo svojej zahradky lepsie je past sa ako brat tabletky .Nikdo vas tu nebrzdi ved si popiste o svojich skusenostiach z tabletkami ,kto vam v tom brani ,snad nie ja .

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meizitang.....na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk