Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

ivon178

Cawko chcem sa spytat na tej adrese co tu uviedla puki11 kupoval uz niekto z botanic.slim1@gmail.sk?? ? Ma odtial niekto ten zeleny \"zazrak\":)?? Uz s tym mam skusenost len sa bojim aby som neobjednala nejaky fake kedze je toho plny net...

miki44

Efedrin? :-))))
Botanical slimming soft gel ma styri verzie, vsetky styri som vyskusala na vlastnej kozi, nakoniec som skoncila pri prvej, najslabsej, lebo tiez sa mi z nich zvysoval tlak, ale pri najslabsich sa to dalo zniest. Chudla som pomaly, ale stale. za 14 mesiacov som schudla 31 kil.
Trosku som sa o to zaujimala a tak sa mi podarilo zistit, ze umely pridavok (vyrobeny v chem. labaku) je v najsilnejsej verzii Meizi Evolution, ale zdravemu cloveku prakticky neublizia, ak sa neuzivaju dlhodobo. Ale ani v tych nie je efedrin, ale sibutramin, ktory sa donedavna aj u nas normalne pouzival v liekoch na liecbu obezity. Ale s tymi sa da schudnut tempom aj 10 kg / mesiac... Take tempo je vsak neskodne len u ludi s minimalnou nadvahou, nie napriklad s 50%-tnou...

lia-levica

zdravím,no pre všetkých teraz jedna dôležitá informácia o tomto prípravku:vedeli ste vôbec že obsahuje sterodid efedrín? aj preto začína chudnutie,aj preto cítite viac energie,lebo je to doping.u nás inak efedrín zakázaný,ale aj ja ich užívam a chudnem,len mám pekne rozšírené zrenice :) len je zaujímavé,že to neuvádzajú v zložení ked hlavným zdrojom je efedrín

Puki11

Botanical slimming soft gel som si po precitani pragmatickej casti tejto diskusie :-) a po dlhom vahani objednala. Uz som vyuzivala 4 balenia, zatial som schudla 14 kil, naozaj vyborne potlaca chut do jedla, uz sa nepotrebujem po veceroch "dorazat" obsahom chladnicky. Kto chce poradit, bjednavam si ich na Slovensku, nie v UK, na adrese botanic.slim1@gmail.com

brunca1

Ahojte, ja som schudla za 2 mesiace 10 kg, sportujem pravidelne, takze nic naviac a stravu som mierne upravila , t.j. maso a zelenina , bez príloh. Nemala som vysoku nadvahu , tak to islo pomaly ale zretelne.

Dievcata, potrebujem 2 balenia pre nevestu, ak by bolo mozne z Kosic , aby som pre nich prisla. dakujem
Tatiana

dzejny22

Dievčatá, švagriná mi bude znovu posielať pár balení tabletiek pre kamošky, tak ak by ste niektorá tiež chceli napíšte mi na mail: janka.kopcakova@gmail.com

KK8

Dievcata, nerada vstupujem do vasich hadok a sporov, ani ich necitam lebo by ma zaujimalo nieco o tejto teme.. Chcela som sa spytat ci sa u niektorej, ktora ste brali tieto tabletky neprejavil zvyseny krvny tlak. Lebo mne trosku vystupil, nie vela, mam 130 na 95 ale mala vzdy som mala normalny idealny tlak... Neviete mi poradit, ci to moze suvisiet s tymito tabletkami?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.