Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

malaanka

rikki a ostatné
mne sa darí celkom úspešne chudnúť,mám viac energie a do jedla sa musím nútiť.
Ale jesť treba,aspoň si môžeme vyberať nízkokalorické,keď nám jesť nechutí.
Práve o tom som písala aj predtým,že napriek nechuti treba jesť,aby potom nenastal jojo efekt.
Babenky držte sa,my to dokážeme a neprajníkom uklážeme!(svoje schudnuté telá)

angeliaa

angeliaafroditha ahojte ja som ich brala ,strasne sa mi zhorsila plet, vzdy som mala akne pred svojimi dnami ale toto bolo strasne chrbat ,tvar vsade.ale musim povedat ,ze nic mi poriadne nezabralo a tieto hej ,tak som to stou pletou prezila. po vysadeni tohto lieku sa to dalo do normalu.kedze som predtym bola dost pazrava prislo vhod ,ze mi to uplne zobralo chud do jedla .prvy tyzden som nespavala-nechcelo sa mi.potom sa to upravilo.nemala som chut ani na tekutiny.vaha isla pekne dolu denne okolo 800g.ale po 2 tyzdnoch som pomaly zacala jest aj ked mi nesla chut nanic ,ale viete taka navsteva taky obed v restike a vaha sa zastavila takze odkedy som jedla bohuzial vaha je spat na povodnej .uz taku blbost nespravim obj som dalsie a jest budem len min aj to ked ozaj budem odpadat od hladu kym nedosiahnem svoju vahu mam 20kg nadvahu, ja ked zacnem jest neviem kedy prestat.ked nejem odrana tak vydrzim cely den.prajem vam vydrzat to .na kazdu to zabera inak.ps: prave -neprave ja som v baleni mala oboje ale zaberali rovnako aj s hnedou aj s cirou tekutinou.mozno je to vekom lieku alebo uskladnenim popr.slnecnym , tepelnym vplyvom ,ze sa tam meni tekutina vo vnutri.majte sa.angeliaa

angeliaafroditha ja som schudla denne 800g skoro denne rovnako, takze 10 dni 7-7,5kg ale ako vravim zacala som sa nutit do jedenia a bolo to v keli teraz mam zase povodnu vahu 1mesiac po dojedeni tbl 1balenie , takze neviem co je pravdy na tom ze sa spat nepribera ,asi zeriem vela mam 65kg ale vyska je len 154cm, takze tych 10kg by som rada dala dole

rikki

Ahojte kocky ktore uzivate meizitang ako sa vam dari?Ja ho beriem dva tyzdne a som velmi spokojna schudla som dve kila zatial.nepocitujem hlad a dokonca sa ovela lepsie citim mam akoby viac energie.konecne som zohnala original .piste prosim svoje skusenosti tie ktore ho uzivaju :)

kika26

ahojte budem objednavat cez jednu paniBotanical Slimming Soft Gel ak mate zaujem napište mi kika26@centrum.sk cena 23 len neviem ci je to už aj s poštou

kilecko

tu informaciu som nasla na teme tabletky na chudnutie ta tema je v kategorii KRASA.A ta stranka je track thermacuts.sk vyskusajte .

kilecko

Dievcata,ked verite na zazracne tabletky tak vam dam radu chodte na stranku THERMACUTS.sk su tam tabletky na chudnutie za mesiac slubuju schudnut 12kg a stoja 33 eur dokonca su teraz v akcii za 23 eur vyskusajte ,ale je to neoverena informacia .

džejny

Dievčatá, prepáčte, že píšem až teraz, ale skôr som sa sem nedostala. Mne tabletky kúpila švagriná v Anglicku, kde presne to neviem, ale zistím Vám to. Jej to poradili kolegyne v práci. Jedno balenie má stálo cca 30 eur, poštovné nerátam, lebo mi to pribalila do balíčka s oblečením. Teraz mi bude objednávať ďalšie balenie, lebo ešte pár kilečiek by som chcela dať dole :-) Tak tie čo chcete napíšte mi na mail: janka.kopcakova@gmail.com

brunca1

Ahojte, ja nemám s týmito tabletami skúsenosť, ale moja svokra schudla 20 kg, svagrina tiez okolo 20, sesternica tak isto. nikto nemal žiadne vedľajšie účinky, dokonca svokre sa ustálil tlak a má aj dobré krvné testy.
Len už sa nedá objednať na stránke www.botanicalslimming. sk.
Ak má naozaj niekto možnosť kúpiť z originál stránky , bola by som rada, nedodávajú do Európy, len do Anglicka.
www.botanicalslimming.com.
Alebo inde originál produkt . ďakaujem Tatiana
brunca1@gmail.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.