Meizitang.....na chudnutie

hihi11

ZUZU1 policajtka vysetrovatelka ....ja sa nestrapnujem a reagujem na rozne clanky vec slobody je tu demokracia a mas pravdu zeny chudnu na roznych strankach ,ale zo zdravej stravy .
A cim sa strapnujem ,ze vam rozumne radim ,ze z tabletiek sa nechudne to urcite nie je trapny prispevok ,ale tie vase nad tymi by sa mal clovek fakt zamysliet a komplexy nemam ziadne .A kludne prispievaj na stranku kamaratka na chudnutie mozes tam ponukat tabletky na predaj ,len tam ani jedna zenska nie je blba ,aby sa dala na take nieco, ba vysmiali by ta ,alebo by nereagovali tam chudnu dievcata uplne zdravo a veselo a neveria na zazracne tabletky .

zuzu1

hihi 11 alias kilečko-povedala si že už nebudeš chodiť na tuto našu tému nestrapnuj sa prosím ťa na to že máš 47 rokou očakavala som že máš viac rozumu ,venuj sa aj nadalej svojmu jedalničku kde prispievaš v téme KAMARATKA NA CHUDNUTIE .Povedz píšeme ti mi blbé komentáre k Tvojim trapnym príspevkom?Svoje komplexy si rieš tam a nas nechaj na pokoji ok?

hihi 11

A presne si si dala odpoved malaanka kazdy si tu pise co chce a ako to vidi ja sa ti neposmievam ,len mi je smiesne ked sa niekdo nuti do jedla a boji sa jojo efektu a o tom ,ze sa tu bude ukazovat to som nepochopila komu a ako vlastne tu mozes pisat ,ze si schudla aj 30 kg ,ale kto ti uveri tvoje kamosky z ktorymi objednavas tabletky ,zdravy clovek urcite nie, ved ty chudnes z toho co nejes a nie zo zazracnych tabletiek .
ZUZU 1 zavidiet vam a co ten stres nad tym ci mate prave tabletky ,alebo fake ,alebo zhodene kila ktore nikdo neuvidi tu si clovek moze povymyslat co len chce tak sa len utesujte jak chudnete ,ale aka je PRAVDA ......

zuzu1

ahojte dievčata ja som si tiež zohnala original tabletky užívam ich 5 den myslím že zaberaju jem menej nie som hladná veľa pijem vody a mam viac energie Malanka nevšímaj si zavistlivcou

malaanka

hihi11
a teba je čo do mňa a komu sa chcem schudnutá ukazovať?Tebe uečite nie.Tak daj pokoj a nevŕtaj.Prečo vôbec chodíš na túto stránku?
Ja si tu budem písať to čo ja chcem a nikoho nenútim,aby to čítal.
A posmievať by si sa teda naozaj nemusela.A vlastne prečo?

hihi 11

Malaanka ty sa nutis jest aj ked ti nechuti a bojis sa jojo efektu a kde chces to telo schudnute ukazat ktorym neprajnikom ,ved si na smiech tak si len vyberaj nizkokaloricke potraviny a nut sa ich jest ,aby ti neprisiel jojo efekt hi hi hih

malaanka

rikki a ostatné
mne sa darí celkom úspešne chudnúť,mám viac energie a do jedla sa musím nútiť.
Ale jesť treba,aspoň si môžeme vyberať nízkokalorické,keď nám jesť nechutí.
Práve o tom som písala aj predtým,že napriek nechuti treba jesť,aby potom nenastal jojo efekt.
Babenky držte sa,my to dokážeme a neprajníkom uklážeme!(svoje schudnuté telá)

angeliaa

angeliaafroditha ahojte ja som ich brala ,strasne sa mi zhorsila plet, vzdy som mala akne pred svojimi dnami ale toto bolo strasne chrbat ,tvar vsade.ale musim povedat ,ze nic mi poriadne nezabralo a tieto hej ,tak som to stou pletou prezila. po vysadeni tohto lieku sa to dalo do normalu.kedze som predtym bola dost pazrava prislo vhod ,ze mi to uplne zobralo chud do jedla .prvy tyzden som nespavala-nechcelo sa mi.potom sa to upravilo.nemala som chut ani na tekutiny.vaha isla pekne dolu denne okolo 800g.ale po 2 tyzdnoch som pomaly zacala jest aj ked mi nesla chut nanic ,ale viete taka navsteva taky obed v restike a vaha sa zastavila takze odkedy som jedla bohuzial vaha je spat na povodnej .uz taku blbost nespravim obj som dalsie a jest budem len min aj to ked ozaj budem odpadat od hladu kym nedosiahnem svoju vahu mam 20kg nadvahu, ja ked zacnem jest neviem kedy prestat.ked nejem odrana tak vydrzim cely den.prajem vam vydrzat to .na kazdu to zabera inak.ps: prave -neprave ja som v baleni mala oboje ale zaberali rovnako aj s hnedou aj s cirou tekutinou.mozno je to vekom lieku alebo uskladnenim popr.slnecnym , tepelnym vplyvom ,ze sa tam meni tekutina vo vnutri.majte sa.angeliaa

angeliaafroditha ja som schudla denne 800g skoro denne rovnako, takze 10 dni 7-7,5kg ale ako vravim zacala som sa nutit do jedenia a bolo to v keli teraz mam zase povodnu vahu 1mesiac po dojedeni tbl 1balenie , takze neviem co je pravdy na tom ze sa spat nepribera ,asi zeriem vela mam 65kg ale vyska je len 154cm, takze tych 10kg by som rada dala dole

rikki

Ahojte kocky ktore uzivate meizitang ako sa vam dari?Ja ho beriem dva tyzdne a som velmi spokojna schudla som dve kila zatial.nepocitujem hlad a dokonca sa ovela lepsie citim mam akoby viac energie.konecne som zohnala original .piste prosim svoje skusenosti tie ktore ho uzivaju :)

kika26

ahojte budem objednavat cez jednu paniBotanical Slimming Soft Gel ak mate zaujem napište mi kika26@centrum.sk cena 23 len neviem ci je to už aj s poštou