Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

lost

whee_ee no uprimne, ak by to islo, ja by som si na tom zalozil biznis - "schudnem za vas" a normalne beriem denne 1kg hmoty na schudnutie :) s tym by som nemal problem :D sranda co :D ale pocul som, tusim jajka001 mi to hovorila, ci mozno sa mylim, ze ludia ako ja zvyknu pri 30tke brutalne pribrat :D tak uvidime :D ale to je az za 7 rokov, to ... ak vobec dozijem ... je buduci lost, nech si to riesi buduci lost :D pritomny lost nema problem s priberanim :D

whee_ee

Maomka, ja viem, máš pravdu a nepočúva sa to ťažko, pretože viem, že to myslíš dobre ... Presne sa aj snažím robiť tak, ako hovoríš, v sobotu som vybehla s kamoškou na kávu, jej som sa už v piatok zdôverila, pretože jej verím a naozaj ma krásne podporuje, čo si cením a môj muž takisto, vďaka nemu som mala krásnu nedeľu, až kým na mňa nechodila úzkosť z odchodu. Ale hneď ako som prišla, došla som za kamošom (so spolubydlou spolu vychádzame, ale nie sme si až tak blízke) a pokecala som s ním, prespala som tam, tak mi bolo fajn, ale akonáhle som na izbe, tak je to zlé, preto som aj pred chvíľou za ním vybehla na cigu, pokecať a tak, pomáha mi to .... Lenže mám zlú náladu z toho, že zajtra ťažká písomka a ja jednoducho nevládzem, nemám silu na ňu ísť .. snažím sa učiť, a to prisahám, že sa fakt snažím, ale jednoducho som úplne utlmená (predpokladám, že z toho Rivotrilu), občas dvojmo vidím, nedokážem sa sústrediť a už vôbec nič si pamätať, dokonca keď niečo hovorím, v priebehu pár minút zopakujem presne tie isté veci, lebo jednoducho si to nepamätám, a celkovo som trochu dezorientovaná... asi si telo potrebuje zvyknúť, nie je to sranda, aj teraz ma láme do spania a kríži mi oči ....