Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

lost

ehm, no to je dobra otazka :D

uprimne - nemam tusenie

raz som si to chcel pisat, ale nikdy som nevydrzal to pisat 1 cely mesiac.

mam "to stastie" ze moje cokolady su asi 3-5x drahsie ako tie "luxusne Milky cokolady" z luxusneho hypermarketu.. (v TT stoji menej ako v BA, ale zase ich objednavaju menej :D )

kazodpadne.. v marci som si zapisoval asi cely mesiac, ale mozno mi nieco vypadlo, ale hadam nie :D 300 jedlo doma a 100 som prejdol v auparku s kamosmi na rybach.. ale v tom je aj jedlo pre Bastiena.. (proste vsetky mozne nakupy - aj nejedlo :D cize cela ta moja stastistika je na nic, az teraz som na to dosiel, jedlo z toho moze byt 2/3, on z toho tvori asi 1/4..)

cize tak 250 mesacne? je to vela? malo? :D v Mnichove by to oblo viac :D ved v maji sito vyskusam, simulacie vydavkov na jedlo :)

lost

whee_ee

jo uz asi zdravy :) ako sa to vezme, to je uz 1, ci 2?:D netusim tyzdnov.. kedy som sa tej choroby zbavil, cize asi uz hej :)

no ja som vtedy 4 dni vobec nic nejedeola takmer ani nepil a par dni predtym jedol len najnutnejsie a to ma stalo cca 6-7kg :D ak nie viac..

takze teraz to zbieram naspat :)) pozeram serial How I Met Your Mother a napchavam sa masa+ryze a potom milion chodov zakuskov a sladkosti a dezertov :) ale napr este na zmrzlinu si netrufam :D

vdaka tej chorobe som mohol 1/2 chladnicky vyhodit do kosa, tesne predtym som bol v rakusku napraskat takmer cely kufor nie tak velmi trvanlivymi potravinami..

potom som bol 2 dni po chorobe na rezni v Hainburgu :D (tato myslienka ma utesovala k zivotu pocas anginy :P ) ale ani ten mi v tom case nechutil :D tak som si aspon kupil tam maso a teraz musim doma varit ak chcem jest :)

ach a este musim utriet prach :D

Maoam

wheee, viem, ze je to tazke a bude sa to tazko pocuvat, ale pise ti to niekto, kto cely zivot nemal na ruziach ustlane a presiel peklom snad vsetkych druhov, takze viem, co ti hovorim - wheee, snaz sa co NAJMENEJ lutovat, cim viac sebalutosti, tym menej energie do boja, viem, ze je to tazke, ked mas depresie a energiu na nule samo o sebe, co s tym ide ruka v ruke, ale snaz sa aj v tychto fazach kazdy den zazit aspon nieco malicke pekne, ak mas dobrych ludi okolo seba, chod na kavu, alebo na pizzu s niekym, do kina, alebo sa vyrev na pleci (ak mas niekoho, u koho mozes, co je velka vzacnost mat niekoho takeho), alebo si pozri nieco pekne, snaz sa odputat sa od tych myslienok, ak fyzicky vladzes, co neviem posudit ci ano alebo nie, chod von, plavat, sport, aspon prechadzka na cerstvom vzduchu, hocico... velmi pomaha, ak si kreativna, nieco rucne robit, vyrabat, malovat, kreslit, vypnes v hlave pri tom a uvolnis sa, ak mozes, skus pomeditovat kazdy den, aspon 15-20 min

snaz sa jest co najmenej sladkeho, nezdraveho a skus prejst tieto dni na vela cerstveho ovocia, zeleniny, vela pit tekutin, zozen si v lekarni magnezium + B-komplex a pchaj to do seba

dobry je aj vitamin D3 v kapsulach, proti depresii, najmä po zime ho ma väcsina Europanov hlboky nedostatok

viac ti poradit neviem

whee_ee

Inak, aby som nebola taký pesimista, ako jem lieky, nechutí mi jesť, tak aj chudnem :DDDDD Ale vždy sa dačo donútim, potrebujem silu.

lost

Moze byt niekto este sprostejsi ako ja?

Vonku je tak pekne........ (ozvena)tak pekne(ozvena)...(ozvena)tak pekne(ozvena)

A ja sedim doma..