Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

Maoam

lost, preto som odtial odisla hned po strednej skole, aj ked mi chyba par velmi skvelych ludi :-/

ale tak sme v kontakte

Maoam

lost, nie som vyzivovy poradca :D, ale to co pises, znie tak, akoby si nemal poriadnu stravu MIMO tychto pochutiek

to je ten bod, ze tieto specialitky a polystyreny su len doplnok stravy, z toho sa nenajes, su urcene na to, aby aj celiatici a spol. mohli rovnako ako aj zdravi jedinci jest sladkosti a chrumkave blbosti

mal by si ale jest normalnu stravu ranajky-obed-vecera, ktora by sa neskladala z tychto pochutin

varis si vobec??, chyba ti tak vyziva, vela stavebnych a vyzivnych latok, potrebujes zemiaky, mäso, zeleninu (ako celiatik to mozes)

existuje aj bezglutenovy chlieb, urcite vies! je celkom fajny

lost

jaj tak :)

no hej ,zapad je taky..

tu na slovensku, ked sa snazis, alebo sa citit lepsie (napr sa smejes)

tak ti kazdy zavidi a praje ti zle az smrt :D

sialene.. ver mi ze ta konkurencia je lepsia :P ak zas neni az uplne chorobna (co kriza bohuzial prinasa..)

lost

inac Maoam, u mna je taka chyba, ze napr dnes som isiel s cielom nakupit apson par chlebikov (vakuovo balenych) lebo som nemal s cim jest obed.. no a vratim sa domov s plnou (ale malou) taskou a -30eur :D

pridem domov a poviem su "hmm mnaaam toto vyzera dobre" .. "ham ham ham"

a toto sa opakuje denne 5 KRAT :D a koniec, za 1,5 dna cely nakup zjedeny :D

proste tie sladkosti su relativne chutne a strasne malicke :) ze 100gramov :D no tak to rychlo odide, ale clovek ked sa nad tym zamysli, ze 1,50eur zje za dve minutky.. tak katastrofa :) a hlad nezazenie :D

kde su casy, ked mi stacila horalka za 5 korun :) a bolo dobre :D clovek si to aj viac cenil :)