Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

Maoam

negativa - ved ti pisem, neustala konkurencia, vsade, v celej spolocnosti, v zamestnani, v sukromi, medzi ludmi, v obchodoch (tam je to vyhoda), takze to so sebou prinalezi väcsi tlak, napätie, neustale sa musis drzat a makat na sebe, aby si sa udrzal, lebo je kopa ludi, ktori na sebe pracuju a ani sa nenazdas a su ovela lepsi, ako ty ;-)

co sa zliav tyka, tak priebezne sa robia, vypredaje, akcie, alebo dostanes kupony ze 10% z nakupu zlava, napr. Rossmann, kde som kupovala tie chlebicky dnes, prave taku akciu ma :DD

lost

ono niekedy aj do DM pridu nove sladkosti.. cize nastastie aj tu sa rozsiruje tie bio/celiaticke, resp netusm na co som vlastne intolerantny :D
tu je hlavne ten Schär rozsireny no a potom POLSKE BEZGLUTEN :D ale toho sa uz nechytim :) istota je istota.. i ked niektore maju OK, nieketore nie a mam paranoju na SOL :D

lost

Maoam

no, uvidime ci sa tam dostanem ;)

dnes som zas lahsi o stovecku :D

haha, uz to vnimam ako recesiu :D

"hobby väcsiny Nemcov je lov na zlavy" tak toto je clekom aj voinka pre mna :) to az tak velmi, viac ako na slovensku ?

(zas nepocitam take, ako sa stava u nas napr v malackach, ze x-y-z da 50% zlavu na vsetko a potom tam pridu sa hromadne pobit ako na srestlingu :D ) ale take priemerne, normalne :)

ake negativa to ma ?

cize nemec v podstate zahodi dlhorocny obchod, lebo prisiel novy lacnejsi? :) ci neda sa tak skatulkovat ?

Maoam

lost a porovnavaju ceny, bezuprosne, sliedia, porovnavaju, takze obchody sa musia cinit, aby nestratili zakaznikov ;DD, to je prave to, ze vecna konkurencia na zapade, vo vsetkom v praci, medzi ludmi, v obchodoch, neustale

(ma to aj velke negativa)

Laurina22

Baby ake podrobnosti?

Ja mam velmi fajn pocit ale neviem aky mala ona...Rozpravali sme sa o endometrioze a bylinkarkach:-)))

Maoam

lost, hej, tu zozenies fakt uplne vsetko, co len chces

staci mat dost prachov ;DDD

ale vies co, jednym z najväcsich hobby väcsiny Nemcov je lov na zlavy a akcie :DD