Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

Maoam

bingham, ale dnes som si na teba normalne spomenula, bola som v situacii, ze uz len 'drzte mne, drzte mne, jinak se neovladnu!', boh*a, ja sa niekedy muzom vobec nedivim, ze su k zenam take svine, lebo mnohe zeny su take vychcanky, az strach

ach, nastvata som :-//

ja by som to fackala

Maoam

Miska, neboj moja, len co sa s nim rozide, alebo bude mat s nim nejaky problem, hned si na teba spomenie a zrazu budes zasa 'her best friend'...take su zeny

teraz ani nevie, ze jestvujes, lebo ta nepotrebuje

Miška

Ahojte :) viem, že to čo tu budem písať je úplne od témy. Ale ja si už neviem rady. Mám 15 rokov, ale aj tak vás prosím o radu .Moja kamoška si pred pár mesiacmi našla frajera. Zo začiatku to bolo v pohode. Priala som jej to a ešte doteraz je to tak. No posledné týždne má čas len pre neho . Som zúfala . Je to moja najlepšia kamarátka. Vídíme sa v škole aj vonku . Ale ak ideme v piatok večer von tak je to všetko na nič. Stále ju on zavolá skôr a na mňa si vôbec nenájde čas. Mám pocit akoby jej vadilo ak ju zavolám von. no neviem. Bojím sa jej to povedať pretože čo ak si bude myslieť , že mi to prekáža a chcem aby sa s ním rozišla. No to vôbec nie je pravda. Prosím poraďte mi :) Budem veľmi rada .

whee_ee

A rozmýšľam, že si budem písať kvázi taký denník, ako sa kedy cítim, myslíte, že by to pomohlo lekárovi?