Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

Maoam

nie, ani za boha nechce prezradit, co tam ma, iba sa uskrna

no hadam sa mu tam nevlamem...

:D

ako sa inak mas? bez teba je tu velmi otupno :-/, ale vratila sa medzi nas BLONDULA wheeeeej :D

besttpch

Oh, nein! nekamaratim sa s cudzimi jazykmi:-D A co ujo tpch? Ved by bezo mna zahynul od zialu!
Ozaj, uz si zistila, co ma v tej zasuvke oznacenej tpch? Vsak mu povedz, ze to ti poradila tpch ten Topiramat a ze preto to chces vediet, ze to je zivotne dolezite:-D

Maoam

tpch, veru! sa ma aj pytal, ze 'ktory sikovny neurolog ti to poradil, haaa????' a este aj poznamenal ze je to podstatne lacnejsia terapia, tak len hlavou krutil, podla mna to teraz bude sam ponukat pacientom :DDD

no, SI DOBRA!!! Tpch, nechces ist robit lekarku do zahranicia? podla mna by si sa velmi dobre uchytila

whee_ee

No sama som bola prekvapená :) Lekár má dobré referencie, čo som si našla na nete a aj v čakárni si ho veľmi pochvaľovali. Moja podmienka bola, nech je to muž. Viac im dôverujem, lepšie s nimi vychádzam, možno, že to mám aj deformáciu zo školy :)

Maoam

Tpch: ak sem este obcas chodis a mozes to tu citat, chcem ti podat prvy report ohladne topiramatu, migreny su uz zriedkavejsie, takze to ucinkuje, DAKUJEM este raz za tip. Ale zerem stale rovnako ;DD, teda na vahu ta davka nema ziadny vplyv, ale to mi nevadi.
Dolezite bolo, aby som nemala migrenu skoro kazdy den, ako dovtedy.

Takze este raz DAKUJEM za pomoc.

whee_ee

Zajtra ráno ma čaká prvé sedenie. Teším sa, že som dostala taký skorý termín. Trochu sa bojím, ako to zvládnem, myslite na mňa :)

Maoam

Blondula, ludia niekedy nahovoria veci, ktore nie su pravdou, najradsej mam takych, co 'z pocutia cez tretiu osobu zaculi nejake sumy' a pridali k tomu svojnu aktivnu bujnu fantaziu a je z toho hned nieco taketo :DD

jasne, ze zeny zo SVK robia v zahranici aj toto, ale su aj mnohe take, ktore sa zivia normalnou slusnou pracou, mnohe studuju a robia serioznu pracu medzi domacimi na rovnakej urovni, ale to samozrejme nikto z tych v dedine neuveri :DDDD

Blondula

Maoam... rozne :D jedna taka dedinska "defcica" zevraj bali mäso v nejakej mäsiarni a hned hovoria,ze robi "popri" ceste :DD ale ktovie,mozno aj !! mne je to jedno,nech si robi kazdy co chce,len nech mna tym neotravuje :D