Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

mliečko

lost
Včera 06:51
151.15

:DDDD lost
niekedy mi ked sme niekam šli a balili sa tak to bolo
1.zubna kefka
2.uterak
3.sampon
a .............
ako sa to poradie meni :D

Inak kup si na hrdlo bolave STOPANGIN na kloktanie.

Maoam

Lost: tak taketo debilne sviatky sa v DE urcite nikdy neetabluju :DDDD, to su slovanske zvyky, nie? To tu nehrozi :DD. Tu sa zerie, pije, hladaju sa vajicky a zajacikovia (deti) a tym to hasne ;DDD.

Wheee: :DDD ze zeriavom :DD, ale si mudre dievca, ze si to takto urobila, obdiv!!! ja som vcera bola na navsteve a normalne som si gratulovala, ze som si naplanovala iba jednu, lebo to, co som tam pozrala, to bol konec :DD, ale co, ja som tam bola par hodin, ale oni to tam do seba tlacia od piatku! :DDDD

je to uplne o nicom, clovek sa drzi cele mesiace a potom sa obzerie za par dni a moze zacat zhadzovat nanovo! :DDD

takze ja som spokojna, ze som mala len par hodin takych, doma som naschval nenakupila ziadne somariny a ani som nic nepiekla!!! urobila som si ale fajne mäsko, to ale mozem :DD

Wheee, co si si pekne kupila na seba?

whee_ee

Lauri, ja som ostala na intráku a peniaze rozflákala na handry, takže ja veľa nepriberiem :DDDD chvalabohu, už by som sa potom musela vláčiť žeriavom :DDDD

lost

inac je brutalna zima vonku... ved len 4C !!!

normalne by som v takomto pocasi mal na sebe maximalne kratky rukav :D haha, kde su tie casy..

a cele mesto Trnava je ako po apokalispe.. ked som isiel do lekarne citil som sa ako v nejakej pocitacovej hre, ale to moze byt aj tymi utlmujucimi liekmi, cely svet sa mi zda spomaleny teraz :D velmi zvlastny pocit, mozno na podobnom principe funguju aj drogy :D

lost

OK :P

Ale inac, ja uz fakt uvazujem, ze prijmem pomoc rodicov, v lieceni :D
Raz som bol este chorsi ako teraz.. ale teraz ma to hrdlo fakt zabija :D

Rozmyslam ze co som komu spravil :D lebo 5 dni a ani stipka zlepsenia, tak to je kapanek hardcore..

Toto je taka brutalna kombinacia nahod toto (casovo a aj vseliako), ze ten kto to planoval sa s tym musel velmi dlho "piplat" / trapit :D

Mam podozrenie na dva zdroje, odkial som to mohol dostat :D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (pockat, kricat teraz radsej nebudem :D )

lost

a ako ma mozes vidiet? ved webcameru mam vypnutu... to si to este mam prelepit nejakou cenovkou? :D
mozno by som mal zainvestovat do detektoru plostic..