Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

lost

haha, zasoby? to mi pripomina ked som este chodil do tesca, a vybrakoval som vsetky pez co tam mali :)

to bola celkom sranda pri pokladni.. natastie som nebol v novom case (neznasam to novu modu, kde ludia vsetky statisticke vychylky fotia a posielaju na vas.cas.sk, prave preto nemozem drzo parkovat prakticky vnutri auparku, grrr)

ale ano, zasoby su numero uno :D mam ich clekom dost, tie ryzove :P cokolady dlho nevydrzia :) i ked este stale mam tak 2kg horkej cokolady, ale to sa neda zjest :) (v rozumnom case, ach jaj, myslim ze akekolvek zasoby v sladkostiach su psycho :D lebo ked ich mam v hojnom mnozstve, tak to aj v hojnom mnozstve zozeriem :D )

ojka.

ajejeeee, ktosi sa dnes zle vyspal a nie je dobrá nálada....
na toto je najlepší dobrý spánok (:
a radšej dnes už nič neriešiť...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den - Fórum - ZDRAVIE.sk