Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?

Príspevok v téme: Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?
pudinček

Na Pokeci som sa dozvedela o liecitelke Lube Albertovej kde viacery hovorili ze im pomohla. Ja sa u nej liecim tri mesiace a zatial este som sa neviliecila. Mam asmu od detstva a teraz mam 18 rokov. Neviete ako dlho to trva lez budem zdrava? Albertova povedala ze to je dlhodoba liecba. Co to znamena dlhodoba liecba? Moze to trvat aj rok? Mamina v telke videla Timkovu Andy a ta hovorila ze ju tiez vyliecila z astmi Albertova a tiez ju mala od detstva. A v jednom casopise sme citali ze manzela Aleny Heribanovej viliecila zase z alergie. Vsimla som si ze tu je tiez dost ludi co ku nej chodia tak vas chcem poprosit aby ste mi napisali kolko ste sa u nej liecili vy a ci vam pomohla. Nechcem sa tak dlho liecit ale nechcem ani brat stale tie hormony co mi dava lekarka lebo mi to aj tak nepomaha a uz mi bolo stale len horsie. Ked som sa Albertovej pytala ze kolko to este bude trvat tak mi povedala ze nie je jasnovidka a ze mam bit trpezliva. No a to nie som. Tak co mam teda spravit? Mam sa na to vikaslat?

Deria

treba ist k nej uz s diagnozou od lekara alebo ona zisti aj sama, z coho ma dotycny napriklad bolesti? lebo mojej znamej to zatial lekari nevedeli zistit.:(

page

mate pravdu, je to velmi zodpovedna liecitelka, velmi svedomita a dosledna. a tiez priatelska a je to aj vyborny psycholog. tak ju poznam ja a urcite aj mnohi dalsi.

amanda23

tak ja dnes zacinam s liecbou od pani Albertovej, prisli mi 3 x kvapky joalis + nejake gemopreparaty kvapky + dvoje zarabane v lekarni, po tych 50 kvapkach gemopreparatu na ocistu pecene nalacno rano som sa citila ako opita a ospala z toho, asi to bude tym, ze je tam 48% alkoholu a ja vobec nepijem alkohol.. Snad to poamlicky bude zaberat a ta hnusna depresia a priserna vycerpanost casom raz a navzdy pominu...

strednyvek

vobec sa netreba bat ze to trva tak dlho. moj problem bol traviaci a ja som bola za sest tyzdnov celkom fit a uz uplynuli odvtedy dva roky a nevratilo sa to.
niekto sa mozno lieci dlhsie, niekto dlho a niekto kratko. to zalezi od problemu. nemusi to byt vzdy rovnako.
ani mne nepovedala albertova hned na zaciatku ze budem o par tyzdnov fit a cakala som ze to potrva dlhsie. nastastie to bolo dost rychlo vyriesene.

Jelča

prosim ta, albertova vobec tak nefunguje, ona sa neuraza na take blbosti. s nou mozes jednat uplne na rovinu a ona ti tiez na rovinu povie co si mysli. ale teraz som volala kamoske a ta povedala, aby si skusila este raz ten mail a ked ti neodpovie do dvoch dni, tak jej posli sms-ku. urcite sa neurazi, neboj.

j19

Bojím sa ,či sa nemohlo jej nejako dotknúť,že správa bola po prvej návšteve k nej poslaná asi o 6 dni a nie hneď na druhý deň,chyba internetu,no skúsim tretí krát,ďakujem.

Jelča

tak jej preposli tvoj predchadzajuci mail. neviem ti inak poradit, neviem vobec co je vo veci, preco nemas od nej odpoved, mne odpisala vzdy. daj tam do predmetu to surne s vykricnikom, ona sa neurazi.

Jelča

ja k nej uz momentalne nechodim, ale chodi k nej kamoska a pokial som dobre informovana, momentalne nejaky cas aj nepracovala, tusim jej zomrel otec a mamu ma po operacii. take nieco hovorila kamoska, okrem toho su aj dovolenky. mne ale vzdy odpisala najneskor do dvoch troch dni. co ale viem ze bolo nutne jej opakovane poslat mail, kedze tych mailov dostava strasne vela a moze sa nejaky zapotrosit. skus teda napisat znova a este si pamatam, ze som ju mozno aj stvala tym, ze som do toho predmetu hore kde je popis mailu napisala prosim surne!. ja to tak robim prakticky automaticky s mailami tak neviem, ci ju to nestavalo, ale nepovedala nic. tym som si tak nejako duplovala, ze sa ten moj mail nestrati. tak skus aj ty, uvidis.