Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?

Príspevok v téme: Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?
pudinček

Na Pokeci som sa dozvedela o liecitelke Lube Albertovej kde viacery hovorili ze im pomohla. Ja sa u nej liecim tri mesiace a zatial este som sa neviliecila. Mam asmu od detstva a teraz mam 18 rokov. Neviete ako dlho to trva lez budem zdrava? Albertova povedala ze to je dlhodoba liecba. Co to znamena dlhodoba liecba? Moze to trvat aj rok? Mamina v telke videla Timkovu Andy a ta hovorila ze ju tiez vyliecila z astmi Albertova a tiez ju mala od detstva. A v jednom casopise sme citali ze manzela Aleny Heribanovej viliecila zase z alergie. Vsimla som si ze tu je tiez dost ludi co ku nej chodia tak vas chcem poprosit aby ste mi napisali kolko ste sa u nej liecili vy a ci vam pomohla. Nechcem sa tak dlho liecit ale nechcem ani brat stale tie hormony co mi dava lekarka lebo mi to aj tak nepomaha a uz mi bolo stale len horsie. Ked som sa Albertovej pytala ze kolko to este bude trvat tak mi povedala ze nie je jasnovidka a ze mam bit trpezliva. No a to nie som. Tak co mam teda spravit? Mam sa na to vikaslat?

j19

Za ako dlho po prvej návšteve sa Vám ozvala na e-mail?Lebo pri prvej návšteve sa zoznámi s problémom,pacientovi približne načrtne čo a ako,upozorní samozrejme ,že zázraky pri chronickom ochorení nemožno očakávať,po krátkej dobe,čo je logické,a nechá pacienta rozhodnúť,či do toho ide,pretože to tiež niečo stojí a on sa jej má písomne ozvať,že chce byť liečený,pretože ona tiež niečo objedná pre pacienta,až keď vie,že spolu spolupracujú .A teraz ide o to,že ona sa zatiaľ neozvala.Tak teraz neviem,čo ďalej,za aký čas sa zvykne ozvať.Až keď má tie spomínané objednané kvapky?Kto tam chodíte prosím,ako to bolo? Koľko mám čakať?

Jelča

ja mam z albertovej taky dojem, ze ona fakt hlada tu hlavnu pricinu problemu a dokedy na to nepride tak jej to neda pokoj a neposle cloveka do prdele ale skusa a skusa az sa to podari. u mna aspon to tak bolo a co poznam ludi ktory k nej tiez chodia tak je to presne o tom istom.

Jelča

ja som sa liecila asi 5 mesiacov, ale nemala som az taky zavazny problem. teda myslim zivot ohrozujuci. skor to bola esteticka zalezitost. a bola som rada ze ma vobec zobrala, lebo fakt k nej chodia ludia hlavne s chronickymi vecami.
ty ked mas astmu, tak to je vazna vec a mala by si si to dievca uvedomit. a bud rada ze k nej chodis a ze este ma s tebou trpezlivost. ona sa usiluje a ty si to vobec nevazis. a ked ti hovori ze nie je jasnovidka tak co od nej vlastne chces? na jednej strane tu pises ze lekari ti nepomohli uz od detstva co beries lieky a od nej chces za tri mesiace zazrak?
nechcem ta urazit, ale mam taky dojem z toho co si napisala, ze ty si na albertovu este nedorastla. tak vyskusaj niekoho ineho mozno ti naslubuje hory doly a len zhltne peniaze a budes tam kde si bola na zaciatku.
alebo sa porad s mamou, ta sa na to mozno diva realnejsie ako ty.

bylinkarka44

ale preco ste sa presunuli prave na tuto temu? ved si zalozte nejaku solo len pre vas dvoch, takto len stazujete ludom dostat sa k prispevkom, ktore ich naozaj zaujimaju. navyse vase prispevky s touto temou nijako nesuvisia.

Nela41

Tiež nechápem, čo si tu z toho robíte srandu. Tá žena pomohla mnohým ľuďom, ktorý na ňu nedajú dopustiť a nevidím dôvod prečo by ste to tu mali znehodnocovať keď s tým sami nemáte skúsenosti ;)

pan d.

Poviem Vam taku prihodicku. Ked som bol posledne na exorcizmus tak, ked sa knaz nado mnou modlil, tak som pocul hlas, ktory mi nasepkaval: odid odtialto, odid, odid. Ja som neodisiel a potom som citil akoby zo mna nieco vyslo. Potom som dostal tak silne depresie, ze som sa nemohol pohnut z postele, tak som musel do nemocnice. Bobma co?

pan d.

Ja mam doposial overene len antipsychotika, antidepresiva a exorcizmy. Toto podla mna funguje na beton. Ale sporit sa o NaCl:D je dost smiesne.
www.youtube.com
A este aj hudbu. I know Im alright:D