Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?

Príspevok v téme: Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?
pudinček

Na Pokeci som sa dozvedela o liecitelke Lube Albertovej kde viacery hovorili ze im pomohla. Ja sa u nej liecim tri mesiace a zatial este som sa neviliecila. Mam asmu od detstva a teraz mam 18 rokov. Neviete ako dlho to trva lez budem zdrava? Albertova povedala ze to je dlhodoba liecba. Co to znamena dlhodoba liecba? Moze to trvat aj rok? Mamina v telke videla Timkovu Andy a ta hovorila ze ju tiez vyliecila z astmi Albertova a tiez ju mala od detstva. A v jednom casopise sme citali ze manzela Aleny Heribanovej viliecila zase z alergie. Vsimla som si ze tu je tiez dost ludi co ku nej chodia tak vas chcem poprosit aby ste mi napisali kolko ste sa u nej liecili vy a ci vam pomohla. Nechcem sa tak dlho liecit ale nechcem ani brat stale tie hormony co mi dava lekarka lebo mi to aj tak nepomaha a uz mi bolo stale len horsie. Ked som sa Albertovej pytala ze kolko to este bude trvat tak mi povedala ze nie je jasnovidka a ze mam bit trpezliva. No a to nie som. Tak co mam teda spravit? Mam sa na to vikaslat?

Erdog

albertova je klasicka psychologicka ktora sa zaobera aj prirodnou liecbou. urcite nerobi ziadne zazraky. na to treba ist za nejakym carodejnikom.

pan d.

Ja strelim len tak od pasa, ma problem psychicky a mala by vyhladat psychiatra:D Mylim sa?:D
Joj, ale ta paprika je fajna.

úsmev

Jefito, dávaj si pozor na slová. Aby sa ti nestalo, že vážne ochorieš a lekári ti nebudú vedieť pomôcť. Potom by si možno rád vyhľadal pomoc aj liečiteľa. Klapky na očiach ešte nikomu nepomohli zvládať život ľahšie. Keď niečomu nerozumieš, tak do toho radšej nevŕtaj. Svoj názor si môžeš ďalej pestovať, ale nečakaj, že sa ním budú riadiť aj iní. Každý máme svoju skúsenosť.

Jefitto

D
E
B
I
L
I
N
Y

Debiliny, placebo a fake... ľudia nevedia, čo majú robiť od rozkoše a druhí ľudia, ktorí majú problémy a nevedia ako sa s nimi vysporiadať veria takýmto šarlatánom, ktorý zarábajú na ľudskej hluposti...

šumienka

ahoj..je tu niekto kto sa liečil na akne? pomohla tato liečba niekomu? ake preparaty ste užívali a ako dlho? ja si budem preparaty objednavat z netu, kedže v blízkosti neje terapeut. dakujem

Milica..

Liečila som sa rok. A áno, pomohla mi. Za ňou nechodia ľudia s banálnymi problémami, väčšinou takí, ktorý sa nevedia svojich zdravotných ťažkostí zbaviť. Preto to môže nejaký čas trvať. Prečo si taká netrpezlivá? Veď astma nie je maličkosť a keď ju máš od detstva, tak sama vieš, aké je to nepríjemné ochorenie. Andy Timková sa tiež určite nevyliečila za mesiac.

zorroaster

no nejaky cas to trva, hlavne chronicke choroby. clovek ich ma niekolko rokov tak nemoze cakat ze za mesiac sa ich zbavi. trpezlivost ruze prinasa.
mna zaujali hlavne tie pribehy co maju na stranke uverejnene, skoda ze ich tam nie je viac, asi nemaju cas to doplnit.