Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?

Príspevok v téme: Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?
pudinček

Na Pokeci som sa dozvedela o liecitelke Lube Albertovej kde viacery hovorili ze im pomohla. Ja sa u nej liecim tri mesiace a zatial este som sa neviliecila. Mam asmu od detstva a teraz mam 18 rokov. Neviete ako dlho to trva lez budem zdrava? Albertova povedala ze to je dlhodoba liecba. Co to znamena dlhodoba liecba? Moze to trvat aj rok? Mamina v telke videla Timkovu Andy a ta hovorila ze ju tiez vyliecila z astmi Albertova a tiez ju mala od detstva. A v jednom casopise sme citali ze manzela Aleny Heribanovej viliecila zase z alergie. Vsimla som si ze tu je tiez dost ludi co ku nej chodia tak vas chcem poprosit aby ste mi napisali kolko ste sa u nej liecili vy a ci vam pomohla. Nechcem sa tak dlho liecit ale nechcem ani brat stale tie hormony co mi dava lekarka lebo mi to aj tak nepomaha a uz mi bolo stale len horsie. Ked som sa Albertovej pytala ze kolko to este bude trvat tak mi povedala ze nie je jasnovidka a ze mam bit trpezliva. No a to nie som. Tak co mam teda spravit? Mam sa na to vikaslat?

mušu

no a? komu na tom záleží? alebo máš niečo proti nej? načo tu píšeš také blbosti? a ty máš koľko vysokoškolských titulov? aj pred menom aj za menom?
vieš, sranda je, že albertová si na žiadnom titule nepotrpí, ani na tom Mgr. ani ju titulmi ľudia neoslovujú, ani ja som jej tak nikdy nehovorila, hovorila som jej pani albertová. a ona mne tykala, hoci mám tiež nejaký ten titul. ale ani jednej z nás to neprekážalo. dôležité sú iné hodnoty.

mušu

prepáč, ešte ti chcem povedať jednu vec: síce to s tvojou astmou nesúvisí, ale píšeš, že máš 18 rokov. ale tvoj pravopis veru tomuto veku nezodpovedá. také hrubky by si v osemnástich už robiť naozaj nemala. asi si nebola trpezlivá ani v škole pri učení, pravda? a toto sú výsledky. a tak isto to dopadne, keď budeš netrpezlivá aj v liečbe.

mušu

najskôr som sa liečila ja - asi rok a teraz sa lieči moja mamina. každá s iným problémom. tri mesiace si myslím že je dosť málo na vyliečenie zo zdĺhavého ochorenia. mala by si byť trocha trpezlivejšia. keď som chodila k doktorke albertovej tak mi spomínala, že jeden ekzém raz liečila dokonca až dva roky kým sa to úplne podarilo. ja viem, že je to hrôza a na to už človek potrebuje dobré nervy a trpezlivosť. ale zas - keď nemáš inú možnosť, čo iné ti ostáva ako vydržať. a ty si ešte mladá, kam sa ponáhľaš? to chceš behať s astmou po svete celý život? prečo ti to teda nevyliečili lekári? skús si odpovedať na túto otázku.

steinerka

liecila som sa rok. mala som ureaplazmu. predtym opakovane u gynekologa, bez uspechu, iba kratkodobe zlepsenia.
radim ti nevymyslat. mozes byt stastna ze sa ta ujala. ona je velmi svedomita a dosledna. ona sa nevzdava. ked sa nevzdas ty, tak si mozes byt ista ze ona to dotiahne do konca. povedz jej na rovinu nad cim rozmyslas a ze sa ti to zda dlho. myslim, ze ti to vysvetli.
ale otvorene ti poviem ze tvoj postoj ma velmi prekvapuje. ako si mozes mysliet ze sa za tri mesiace vyliecis z astmy ktoru mas od detstva? mna to nenapadlo ani pri takej jednorazovej nakaze ako je ureaplazma. ved vidim ake to sposobuje problemy lekarom. musi mi teda byt jasne ze to nebude nic jednoduche. a ty by si si mala uvedomit to, ze tvoja lekarka ti iba davala lieky a tiez si sa nevyliecila. nie je to teda asi take lahke. ty myslis ze ked si si precitala o albertovej komu vsetkemu pomohla tak tebe iba staci k nej prist a uz si zdrava? za zamysli trocha nad tym ze ocakavas nerealne veci. ona za to nemoze, iba ty sama. sa k tomu trocha inak postav ked chces byt fit.

jankaaaaaaaaa

toto tiez nieje moj protal, ale admin tu vytvoril temu, kde moze prispievat kazdy s pripomienkami a jednou z nich je nahlasit uzivatela ktory porusuje pravidla. keby si nebol tak strasne zaujaty, mohol by si si vsimnut, ze niesom jedina ktora nahlasila nevhodny prispevok a nenahlasovala som len reklamu

AndrejBán

Milá jankaaaaa, asi mám smolu, nepatrím k podvodným liečiteľom a predajcom vitamínov atď., som úplne obyčajný bankár, dokonca s rozvinutou averziou voči čarodejníkom, kartárom, veštcom a pod. Len nechávam každého žiť, nech si zarába ako vie. Mňa do toho nič a proti ich nátlaku sa bránim nevšímavosťou. Ak som tvoje riadky zle pochopil, potom sa ospravedlňujem. Ale stále trvám na tom, že mi nie sú sympatické tvoje kroky ohľadne zmazávania tém. Ja by som si to ani nebol všimol, ale náhodou som párkrát navštívil tému Pripomienky na admina a tam som si prečítal tvoje odporúčania pre adminku. Tak sorry, ak som sa zastarel. Aj ja tu niektoré témy pokladám za skratové, ale nenapadlo by ma navrhovať ich zmazanie. Akým právom? Nie je to môj portál.