Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?

Príspevok v téme: Ako dlho ste sa u nej liecili a pomohla vam?
pudinček

Na Pokeci som sa dozvedela o liecitelke Lube Albertovej kde viacery hovorili ze im pomohla. Ja sa u nej liecim tri mesiace a zatial este som sa neviliecila. Mam asmu od detstva a teraz mam 18 rokov. Neviete ako dlho to trva lez budem zdrava? Albertova povedala ze to je dlhodoba liecba. Co to znamena dlhodoba liecba? Moze to trvat aj rok? Mamina v telke videla Timkovu Andy a ta hovorila ze ju tiez vyliecila z astmi Albertova a tiez ju mala od detstva. A v jednom casopise sme citali ze manzela Aleny Heribanovej viliecila zase z alergie. Vsimla som si ze tu je tiez dost ludi co ku nej chodia tak vas chcem poprosit aby ste mi napisali kolko ste sa u nej liecili vy a ci vam pomohla. Nechcem sa tak dlho liecit ale nechcem ani brat stale tie hormony co mi dava lekarka lebo mi to aj tak nepomaha a uz mi bolo stale len horsie. Ked som sa Albertovej pytala ze kolko to este bude trvat tak mi povedala ze nie je jasnovidka a ze mam bit trpezliva. No a to nie som. Tak co mam teda spravit? Mam sa na to vikaslat?

jankaaaaaaaaa

andrej: jedine co tu kritizujem, su ludia ktori porusuju pravidla tohto fora. a normalne som sa opytala, kolko tam plati za vysetrenia, lebo ma to zaujimalo.
a ty si nabuduce vsimaj radsej seba

AndrejBán

pudinček, dal som si tú námahu a sám som si teraz prečítal jeden liečebný prípad na stránke Mgr. Albertovej - alternamedica.sk. Je to na teba ako šité. Mala by si si to prečítať celé, ale hlavne ten záver, kde sa hovorí o trpezlivosti. Nájdeš to ľahko - vpravo je heslo Príbeh. Keď na to klikneš, otvoria sa ti rôzne prípady a medzi nimi je jeden pacient, ktorý trpel na psoriázu. To si prečítaj, hádam ťa to vylieči z tvojej netrpezlivosti a pochopíš, že pre zdravie treba aj niečo obetovať a nielen čakať, že padne z neba, a to hneď.

kkaffe

Ak nie si trpezlivá, tak buď radšej chorá, aby ti bolo horšie a horšie.
Dievča, ak je nejaká možnosť vyzdravieť, tak tú možnosť využi. Ale veľa závisí aj od teba, od tvojho postoja a odhodlania, či to naozaj chceš. Lebo nikto druhý to za teba chcieť nebude. Tvoj postoj vyzerá akokeby si mala možnosť vyhrať 10 miliónov, ak budeš trpezlivá, ale ty nie si (nestojí ti to za to? fakt nechápem!), tak sa na to vybodneš.

Ja som síce neriešila zdravie, ale niečo iné a čakala som roky. Výsledok - zatiaľ sa ešte nedostavil. Ale viem, že raz to príde. Čo by som za to dala, keby výsledok prišiel o dva roky.. to by bolo priam skveléé.

AndrejBán

Konkrétne ti na to neviem odpovedať, lebo ja som tam chodil s iným problémom, ale čítal som na jej webovej stránke prípady ekzémov a myslím, že aj psoriázy. Veď si to pozri, je to alternamedica.sk - tam niekde sú tie konkrétne prípady.

AndrejBán

jankaaaa, ako tvoja otázka súvisí s tým, na čo sa pýtala zakladateľka témy? Teba nejako veľmi dráždia peniaze, ako som si už viackrát všimol. Navážaš sa do ľudí, ktorí tu niečo predávajú, odporúčajú, alebo len niekoho pochvália. To je v tebe toľko neprajnosti, alebo závisti? Veď nechaj druhých žiť a hoci aj zarábať, ako vedia. O tvoje peniaze sa tiež nikto nestará.
pudinček, nebuď netrpezlivá. Astma nie je zapálený vriedok. Ja som svoju alergiu liečil u nej rok aj pol. Mal som ju od siedmich rokov v kuse do 24. Potom som začal túto liečbu, ale na rozdiel od teba som bol trpezlivý. A osvedčilo sa to. Radím ti dve veci: alebo to vydržať, alebo s tým seknúť, a to čo najskôr. Nemá zmysel mať takýto postoj a očakávať zázraky za tri mesiace. A Mgr. Albertovej povedz pravdu. Je jasnovidná (o čom som sa už neraz presvedčil, dokonca som si ju v tomto smere aj otestoval)a ak ju budeš chcieť oklamať, určite to bude vedieť. Takže jej otvorene povedz aké máš pochybnosti. Ona z teba určite neodhryzne, veď keď k nej chodíš, tak už si ju mohla spoznať.