chiromantia

Slobodna

vykladáš si to správne. Všetko má svoj význam, ľudia, ktorí sú všímaví k veciam, ktoré si mnohí ani nevšimnú, pomáhajú sami sebe.

Lily.

lava ruka (na ktorej to mam) sa vztahuje na podvedomie...ale nejak viac sa mi tym nechce zaoberat, bo je toho vela a asi by som to nechapala celkom spravne.

Lily.

len ma zaujimalo ci taky uraz je odrzkadlenim nasho rozhodnutia - v tomto pripade to bolo na venusinom kopci ci jak sa to vola (cast dlane), ktora sa vraj vztahuje k milostnym zalezitostiam. To, ze sa tam spravila rana, ktora sa zahoji mi dava istu nadej, ze i to, pre co som sa rozhodla bolo spravne a casom sa to vo mne zahoji. Ale mozno si to vykladam nespravne, preto ma to zaujimalo.

xxxxxxxxxxxx

ked myslis ze neostane ani jazva tak co riesis? :D ja som si zjazvila dlan, spadla som na strk a pretalo mi to ciaru zivota. Mne raz vestil jeden z ruky a povedal ze tam sa nieco udeje v mojom zivote koli tomu, ale nejaku velku vahu tomu nedavam...

Lily.

Obcas sa mi v praci "zadari" o cosi reznut, nakolko pracujem manualne, no vtedy si to spajam viacmenej s vnutornym stresom, bo som nepozorna. Tentoraz som sa vsak rozhodla definitivne ukoncit nieco, co som so sebou tiahla niekolko rokov a tak neviem ci to s tym moze mat suvis alebo som len paranoidna.

Lily.

Netyka sa to uz vrytych ciar, len ma zaujima jedna vec. Ked som sa nechtiac nepekne rezla na istu cast ruky, cim vlastne pribudla akoby jedna hlboka ciara, ktora sa vsak casom isteze zahoji a zrejme po nej neostane ani jazva.