Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tekuté očná linka

Príspevok v téme: Tekuté očná linka
BBella

Od kedy sa malujem pouzivam tekutu očnu linku, no stale neviem najst svoju naj. nechcem drahu. potrebujem taku co sa rychlo nezmyje. casto mi slzia oci. Najnovsie som nasla zn. Catrice, je lacna a super ale rychlo schne. Pouzivam gelovu ocnu linku bez stetinky, lebo stetinku mam stale tu istu - staru rarohu s ktorou som spokojna. Poradite mi nejaku dobru???

lochness

ked gelova vyschne, skus ju zabalit do sacika a ponorit do nadoby s horucou vodou, za nejaky cas by sa mala mierne "roztopit", u mna to zabralo

L888

ja by som poradila trebars aj od miss sporty fabulous glam - taka s modrym vrchnakom. mne vydrzi az do vecera a stetec nema vobec hruby, teda ja nosim len tenucke linky a bezproblemovo si ich tymto stetcom vytvorim :) a co sa tyka ceny , myslim si ze patri medzi najlacnejsie cca 2,50 .

BBella

aj ja si to myslim, gelove su naj, ta moja nebola ani vodeodolna a vobec sa nerozmazavala ...ale skoro vyschla...ked uz bola taka suchsia tak tazko sa s nou kreslilo....na zaciatku bola suprova...akosi sa neviem najst v tych novych linkach su divne...

apollyn

ja pouzivam gosh, kupila som ju uz strasne davno, neviem uz ani kolko stala ale stale je dobra. potom mam este jednu od s-he, vodeodolnu ale ta nie je velmi dobra. najlepsie su ale podla mna aj tak gelove linky, tie drzia najdlhsie

BBella

kupila som si z essence (nie je dobra ale je vodeodolna a pouzivam stary stetec zo starej ocnej linky - je extra tenucky!!!), no stravila som dlhy cas hladanim dobrej ciernej linky, lebo ta gelova je fajn ale skoro vyschla.
najnovsi trend je vyrabat linky s extra hrubym stetcom alebo dacim takym. otras!!!!.klasicku linku ciernu s tenuckym steteckom nenajdem nikde:( mam rada tenucku linku taku nenapadnu ale nedari sa mi....ked som pouzila ten stary stetec extra tenky s tou novou linkou z essence - tak sa mi nedari taka tenucka....asi divna konzistencia...hroza..sklamana som co to dnes za blbosti vyrabaju:((( bezne v dm-kach nechcem drahu ocnu linku casto pouzivam veeelmi casto

enushka

ja mam teraz z elfkozmetika.sk tekute ocne linky v roznych farbach a su super, vydrzia celý den, jedna stoji 1,75e myslim. Ked chces taku co drzi jak pribita skus Astor, stoji 8e ale oplati sa.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tekuté očná linka - Fórum - ZDRAVIE.sk