zalezi len na vyzore?

fraisee

A pritom este by som rada vedela preco ta trapia take banality ako je bleda plet? V nasej geografickej sirke ju ma kazdy druhy clovek a male prsia - no pomaly kazda baba ma vypchatu porprdu. Preco sa teda trapit malickostami? Ach boze, dnes su ti ludia taki povrchni..

Rubi

Tiez si myslim ze nikomu nie je vyzor jeho partnera lahostajny ale male prsia ci bleda plet tak to su ozaj somariny ktore normalny clovek na partnerovi neriesi.

fraisee

Chlapom zalezi na vyzore, to je jasna vec, a babam zrovna tak. Ani ty by si nechodila s Quasimodom aj keby mal srdce zo zlata. Nik predsa nechce obludu. Ale co sa zase tyka prkotin ako male prsia a bleda plet, to su iba detaily, hlavne ze nemas bradavicu na cele.

brunuska

DJ Hide-som sokovana!!! necakane dobry nazor od muza :-)
betka20-dokonala postava?co to je??? vies ake zeny chcu muzi??? nie take co maju dokonalu postavicku-ale take co su sami so sebou spokojne,nelamentuju vacne nad dietami,nerevu ze maju male prsia,celulitidu,velku prdel !!! ked je zena sama so sebou spokojna-dokaze si ovela viac aj uzit sex!

betka20

No ja si myslim ze ja osobne by som nemala ziadnu sancu u pekneho chalana.S jedneho dovodu.pretoze nemam dokonalu postavu.Nehovorim ze toto je dolezite.ale myslim si ze ti pekny chalani( nie vsetci) su namysleni a o taku osobu ani nezakopnu.Teraz nechcem nikoho urazit.Kazdy chalan je ini na kazdom chalanovi je nieco pekne len to treba najst.To iste plati aj pre baby.Ak niekomu sa niekto paci a on bude nejaky ... tak urcite si nas resp. vas nezasluzi...

DJ HiDe

Ano, je pravda, ze ludia sa na vyzor sustredia ovela viac, ako na vnutro....
vyzor robi dojem, ktory je pri spoznavani prilis dolezity....
chapem,ze je to prirodzene dane,ale vysmievat alebo osocovat ludi, ktori sa nehodia na titulne stranky modnych casopisov, aferentnuje len charakter dotycneho cloveka....
mozno si mnohi pomyslia, ze klamem alebo umyselne vyvraciam nazory inych, no mne na vyzore nezalezi takmer vobec....
riadim sa myslienkou ,ze to, co bolo cloveku dane, dotycna osoba nedokaze zmenit, preto je zbabele jednat s ludmi horsieho vyzoru alebo s nejakou vrodenou chybou ako s odpadom....

brunuska

ano zalezi im sice na vyzore ale kazdemu sa paci cosi ine-jednemu sa nemusis vobec pacit a druhy bude z teba uplne hotovy-vsetko co mas-male alebo velke dotvara tvoj original vyzor! tiez mam bledu pokozku-alabastrovu :-) a som na nu hrda- v lete sice vyzeram ako chora:-)ale radsej ako indian:-)))