AKNE MI NICI ZIVOT

Príspevok v téme: AKNE MI NICI ZIVOT
piccolina

poznate nejaky zarucene pomahajuci pripravok na akne??? mam 20 rokov, vyskusala som uz snad vsetko a ani kona mi moc nepomohla predpisat aknekolor je fakt super :/ mam to skor ako nejake chrasty, flaky, ktore sa daju zakyyrt makeupom no vydno ich...akom keby som mala spinavu tvar....mam priatela, no sme od seba koli praci no vzdy ked sme spolu nemam na tvari nic!!! vobec nic"! je to uoplne skcvely pocit no akonahle sa vratim domov tak zase taka tvar:::: hanbim sa s niekym rozpravat , viem ze ma nepopcuva ale pozera sa mi na tvar je to velmi neprijemne, mm pocit ze sa to zhoorsuje, neviem co by mi mohlo pomohnutnaozaj mi to nici zivot...strasne sa hanbim ... nemam problem s postavou, edrzim dietu, zdravujem sa zdravo...naozaj neviem co by mohlo byt pricinou.

yoshikazu

ahoj, skus vyradit uplne sladkosti, rano ked sa zobudis umy si tvar , ked dojdes z prace domov tiez si umy tvar

jankaaaaaaaaa

popytaj sa svojej koznej lekarky na roaccutane. to je jediny liek, ktory dokaze definitivne vyliecit akne asi u 80-90% ludi. u zvysku ludi sa zvykne vratit, ale to skor v pripadoch silneho akne,a lebo ak sa tento liek uziva v nizkom veku.. samozrejme ma vela negativ

marijam

Ahoj ja mám s týmto už strááášne dlho problém...Skúšala som hocičo...aj u doktorky som bola nič nepomohlo!! Tak som si sama povedala, že niečo vyskúšam.. Niečo som si tom čítala na nete... Takže v prvom rade som prišla nato, že mi kyslé nerobí dobre, že na druhý deň som hneď vyhádzaná...tak som všetko kyslé vyradila z jedálnička ( okrem kyslej kapusty )...Potom som sa dočítala, že fluorid v zubnej paste môže spôsobovať akné..tak si kupujem bez...Ďalej som skúsila na radu priateľa ajurvédsky čaj na akné a na oslabenú imunitu...Nejem čokoládu, sladkosti...ani nijaké potraviny čo sú silné alergény..Samozrejme nakoniec..vôbec nepoužívam make-up..nech sa tvár čistí..je mi jedno čo si myslia ľudia..kvôli nim si predsa na tvár nič kydať nebudem :-) A?? Celkom mi to pomáha (klop klop) Tvár sami čistí bez nejakých liekov :-) Držím palec...

papricka29

inac este dodam mne HAK na plet nepomohlo, vobec, ba dokonca mozno este zhorsilo, tak ked zvazujjes HAK len kvoli pleti rychlo na to zabudni :)

invisible

piccolina, veľmi dobre poznám tvoj problém. Ja som mala s akné problém od 10tich. V tom najkritickejšom veku a období, kedy sa preferovala krása pred osobnosťou. V škole sa mi ľudia vyhýbali, nechceli sa so mnou kamarátiť, to sa pekne odrazilo na mojej povahe. Ale normálni ľudia si takéto veci nevšímajú, alebo aspoň ich neriešia a neposmievajú sa. Pretože niekde za to ani nemôžeš, ako vyzeráš. A možno to ani nie je s tebou také zlé, ako to vidíš. Ja som tiež poskúšala všetko možné, trochu sa to zlepšilo po návštevách kozmetičky, neskôr zase zhoršilo. Poskúšala som všetku možnú kozmetiku a nič. Tak som začala brať HAK. Pomohlo, ale len trochu. Ale tá trocha mi stačí, aby som sa už kvôli tomu nestresovala a taktiež ma život naučil, že krása nie je všetko. A tiež to mám aj geneticky dané, obaja rodičia majú problémy s pleťou aj dnes. Vidíš, máš aj priateľa, ktorý ťa ľúbi takú aká si. Môj ma má takisto rád, keď som aj bez makepu. Dokonca mu vadí, keď ho na tvári mám. A naučila som sa robiť si z tých pár pupáčikov, čo mi občas zasvietia na tvár srandu a hneď je všetko lepšie. Veď nikto nemôže byť dokonalý, nie sme klony.

papricka29

no mna trapi tiez plet, nie asi az tak moc ako teba, ale mne pomohli dve veci 1. horske slnko, 2. infralampa....oplati sa do toh investovat a pravidelne sa nahrievat... dokonca aj to tvarove sloarium co je mi obcas pomaha, ale radsej ma to horske... aaa skus rano na lacno pit zihlavu aspon 2 tt, ale nie ked mas svoje dni.... a viac ti poradit neviem :/

piccolina

ved ale je to hrozneee... preco niektory nemaju take problemy, neviem kde je chyba, co robim zle...nechce sa mi ani rano vstavat a davat na seba ten hlupy mejkap....no ked musis tak musis...

Damme

Keby sa mal teraz kazdy clovek co ma akne hanbit a s nikym sa nerozpravat...kde by sme sa dostali?....ale mas aj pravdu...mal som hrozne jebaky a nechcel som vychadzat ani von...a hlavne vo veku okolo 18-25...ked clovek chce zit a nemoze:/