Predavacka plat v Coop jednote

kuvik

byvala frajerka robila tiez v Tescu a zarabala mesacne okolo 320 na zmluvu + stravne listky a nejake tie odmeny
v coop jednote robi moja teta a ma okolo 290
kamos robil v Bille a mal okolo 300 + stravne listky, ale musel prist do prace aj mimo svoj prac. cas ked ho zavolali.

veternica

Nadčasy sa musia platiť zo zákona a sviatky tiež. Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte sem viac. Inšpektorát práce sa tomu rád povenuje.

bez mena

robila som v tescu tam som mala 250 aj s brigádami , v jednote tam 380 a cba 330 eur a 220 hodín lebo nadčasy sa neplatia a sviatky víkendy sa platia ako obyčajný den robím 12 dní každý den a 2 dni volno takže každý druhý víkend doma ale kde robím cez víkend tak oba dni od rána do večera kde mám poobednú svoje deti ani nevidím lebo chodia do školy takže ja by som sa rada vrátila do jednoty po mojich skúsenostiach

bez mena

robila som v tescu tam som mala 250 aj s brigádami , v jednote tam 380 a cba 330 eur a 220 hodín lebo nadčasy sa neplatia a sviatky víkendy sa platia ako obyčajný den robím 12 dní každý den a 2 dni volno takže každý druhý víkend doma ale kde robím cez víkend tak oba dni od rána do večera kde mám poobednú svoje deti ani nevidím lebo chodia do školy takže ja by som sa rada vrátila do jednoty po mojich skúsenostiach

nikto77777

Dobrý deň!
Veľmi rada prispejem aj ja so svojou skúsenosťou nakoľko mám maturitu a pracovnú skúsenosť a inteligenciu rozumiem problematike obchodu nakoľko mám takú školu o potravinárstve chcela som skúsiť COOP Jednotu pretože to mám blízko a neprecestujem. odhodlala som sa skúsiť pracovať v COOP Jednote Galanta v dedine Šoporňa. Na začiatok to bolo veľmi príjemne ale viete ako,keď vtáčika lapajú pekne mu spievajú. Vedúca bola príjemná, potrebovali posilu do mäsového pultu, mala som aj preukaz takže pre mňa nebol problém. Keď som prišla prvý deň do práce otočilo sa to o 180 stupňov šéfka bola nepríjemná nakoľko bola väčšia ako Hobbit vo filme. Premenila sa na totálneho Bluma a čokoľvek človek správne urobil a logického a intelektuálneho a rozumného hľadiska to malo byť správne urobené ale jej to nepáčilo. Nakoľko mala svoju skupinku Trolov rannej smene ktoré spriadali čiernu mágiu nedávali šancu bielemu mestu Mordoru. Sila dobra bola utláčaná psychickou formou.
K PLATU! Zlaté dukátiky ktoré sme mali dostávať si pani vedúca vykladala po svojom! Nakoľko jej profesionálna deformácia s hobita na trola ťažko mentálne ublížila. Dukátiky boli v miešku velice velice ľahučké že to nebolo poznať že som tam pracovala,pracovala som výkendy soboty nedele kopala zlaté dukátiky a ako sa hovorí za dobrotu na žobrotu. Nie som konfliktný tip a Trolovia Šoporňanskom COOP Jednote si stoho spravili vlastný biznis kde si zľavy dávajú sami. To som sa náhodne dozvedela od pokladničky ktorú upálili a zjedli trolovia s rannej smeny takže poobedná smena trpela veľkou mierou nedostatku pracovnej sily potom upálili aj mňa a zjedli. :D Lebo som na Trolov vytiahla ťažký meč 80% zľavou pre svojich blízkych trolov a rodiny trolov. A vyvážali si to vo svojich mechoch do jaskyne (domov).
POZARUCNE VECI!!! Dôvod k môjmu upáleniu (výpovede) po záručnej dobe sa predávali výrobky ale pri naznačení záručnej dobe trolovia prešli do protiútoku že to sa predá a zalepí sa dátum spotreby alebo sa umyje údenina 4 krát pod tečúcou vodou. Nevadilo to trolom pretože to nejedia malá trolová kráľovná za každú cenu chce zbohatnúť a mať čo najviac dukátikov v jej celom pochybnom biznise.
Konečne by mal tu škodnú trolicu dať preč poškodzuje celu firmu Mordor „COOP Jednota“ a prístupom k ľudom nakoľko sa dosť ľudí vymenilo na druhej smene. Lebo kto kradne snami nekradne proti nám. A treba sa ho zbaviť za každú cenu aby hniezdočko bolo teplé. Bolo by treba doniesť veľkého čarodejníka ktorý by spravil veľké svetlo.
|Výplatu som dostávala priamo na predajni. Dávajte si pozor. :)

Rebeka-7

Pracovala som v Coop Jednote v Nových Zámkoch a plat som mala stále okolo 380€, nikdy viac! + stravné lístky v hodnote 3,30€ (20ks)