Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaječická horká voda II.

Príspevok v téme: Zaječická horká voda II.
Ivka159

takže ani táto voda mi nepomohla a už som fakt zúfala :((( zasa som siahla po poslednej účinnej možnosti a to guttalax...no skúsim si dávať tu zaječ. horkú pravidelne aspoň každý druhý deň a uvidím ... nemám asi problémy že by som mala narušenú perialistiku ale mam priveľkú stolicu ktorú naozaj nemôžem zo seba dostať ... a len guttalax pôsobí lokálne :( čo mám robiť viac? stravu mam upravenú a nič nepomáha .. je môžne že by mi to spôsobovali mliečne výrobky? syry... atď...

luciaz

tak toto mi pomáha so všetkých rád na črevné problémy ako jediné. mám problémy so zápchou už 7 rokov, ale až v takom stave, že stolicu mám jedine za pomoci čípkov, alebo klystíru. ale táto voda mi skutočne urobila zmenu. pohla mi črevom. :-)

luciaz

tak toto mi pomáha so všetkých rád na črevné problémy ako jediné. mám problémy so zápchou už 7 rokov, ale až v takom stave, že stolicu mám jedine za pomoci čípkov, alebo klystíru. ale táto voda mi skutočne urobila zmenu. pohla mi črevom. :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaječická horká voda II. - Fórum - ZDRAVIE.sk