Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cervena bodka

Príspevok v téme: Cervena bodka
lukash

Zdravím vas cca pred dvomi rokmi sa mi spravila klasicka vyrazka.... priamo v strede cela tak som ju klasika vytlacil ale ani po mesiaci dvoch nezmyzla opat som sa do nej pustil a ked som ju tlacil tak z nicoho nic sa mi s toho spustila krv doslovne tiekla uz su to 2 roky a stale mam na cele cervenu bodku co s tym ?

mudr.mata999

lukash- teda ak chceš zareaguj a možme to riešiť tu na fore aj ked si myslím,že je to pre teba chúlostivá a intímna záležitost ,ktorú by si radšej riešil neverejne
to je všetko čo možem k tomu dodať

mudr.mata999

-lukash-neviem či si sem možem dovoliť pridať svoj telefonický kontakt alebo adresu ordinácie lebo administrátori tejto stránky sa rozhodli,že sa to tak nesmie..može ísť len o prasknutú vlásočnicu ale može to byť aj niečo celkom iné,z mojej praxe mám zaznamenaný jeden prípad presne ako máš ty, červená bodka v strede čela,ktorá sa nedala nijako odstrániť,po vypálení zostala hnedá škrvna a do mesiaca sa červená bodka znovu objavila na tom istom mieste,preto ti odporúčam v žiadnom prípade to mechanicky neodstranuj
akej velkosti je ten červený flak?
svrbí to?
máš to zaschnuté alebo sa ti to zvykne otvárať a krvácať?
našiel si si aj inde na tele podobné flaky?
nie si na niečo alergický?

Matej

Ak je potrebný osobný kontakt s pacientom tak nech pacient príde do ambulancie..

Toto je fórum, kde majú ľudia nájsť rady ako sa s niečím vysporiadať.. ak to nejde takouto formou tak samozrejmee treba navštíviť lekára.. ale nerobíme tu zbierku mailových adries.. pokiaľ by ste mali záujem radiť užívateľom existuje aj možnosť registrovať sa ako odborník.. ďakujem

mudr.mata999

Matej no ale každý prípad je individuálny a pre správne stanovenie diagnozy treba osobný kontakt s pacientom a následné vyšetrenie..preto si nemožem dovolit tu uvádzat všeobecné rady ,ktoré možu niekomu napríklad ublížiť

v každom prípade by ste mi mohli poslat aspon fotografiu postihnutého miesta s rozmermi stigmy a po aspon ako takom preskúmaní sa tu odborne vyjadrím na fore

nikuska87

nebude to nejake červene znamienko malinke ? ja mam take pri nose aj na dekolte jedno , tiež som to kedysi skušala tlačiť ale márne.skus behnuť ku kožnej ona ti poradi viac.

Cariboo

bud ti ostala jazva alebo to mas stale zapalene, vtedy boli aj na dotyk. ak ti to velmi prekaza skus dermatologa.

VIO, kvoli tebe mam oprskany monitor :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cervena bodka - Fórum - ZDRAVIE.sk