Stacilo by vam to?

pravy huhu

Je to diskriminacia. Lebo zena nie je rovnocenna v tomto pripade muzovi. Ale 99% zien si hlada bohateho muza, lebo sa im nechce robit.

Blondula

pokym ti dvaja spou ziju,maju sa radi a ta dotycna zenska pracuje a neplytva s jeho peniazmi,tak je to v poriadku.ale tiez poznam pripad,ze jeden moj kamarat mal zensku,co nic nevedela urobit,ani poriadne povysavat,uvarit a este aj do neho hucala,ze si nema co obliect a chcela peniaze !! samozrejme ze este aj chodievali stale do restauracii,lebo doma nebolo nist pod zub.... toto nechapem ako sa ti muzi este aj nechaju vyuzivat !!!! ja by som taku zensku nakopala do riti a poslala do roboty a potom nech si kupuje sprostosti ! :DDD

lulu22

podľa mňa to vyhovuje napr. len takým pupkatým páprdom, ktorí si vyberajú partnerky podľa výzoru a tým holkám to samozrejme nevadí a vedia obaja prečo ona s ním je, nebude to určite kvôli jeho milej a dobrej povahe :D také ženy ja nazývam "zlatotrtky" :D
alebo ten muž je taký zúfalý, že mu je jedno, prečo s ním dotyčná je..

doubledog

ono zas treba povedat, ze taky muz moc nema na vyber, kazda zena, ktora ma onho zaujem, bude do velkej miery pritahovana jeho peniazmi.

sweater

aj ked mi to pride divne, uz davno som pochopil ze ludia su iny a ze ich zmyslaniu nepochopim, takze sa nad tym nejako ani nepozastavujem, no ale k tvojej otazke, pride mi to zvlastne, ale tak mozno zas aj ti chlapi ich maju len preto aby sa s nimi mohli predstrkovat ze ake fesne pipky si ulovili, ale ked ich oni lubia a pipky lubia len ich peniaze tak sodoma gomora

Anaya

Ja len tak na okraj si dovolím vyjadriť sa :-),... nikdy asi nepochopím tie prípady, keď to muž vie a "neprekáža" mu to...o čom to je?