Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zit, alebo nezit spolu s nevernou, len kvoli dietatu?

Príspevok v téme: Zit, alebo nezit spolu s nevernou, len kvoli dietatu?
Subert

Ahojte. Velmi by som ocenil radu ludi, ktory maju podobne zle skusenosti v manzelstve. Za reakcie vopred dakujem.
Som uz 10 rokov zenaty a mam jednu 6 rocnu dcerku, ktoru lubim.
Za tych 10 rokov som sa snazil zit tak, aby za kazdych okolnosti som bol verny a myloval svoju zenu, aby som neohrozil manzelstvo (rodinu).
Pracujeme v tej istej firme, len v inej miesnosti. Ona po navrate z materskej zacala komunikovat intenzivnejsie s kolegom, ktory sedi v jednej kancelarii a je zenaty.
Ja hlupak som si myslel, ze potrebuje iba spolocnost(kamarata), tak som nechcel byt ziarlivy. Po case som zistil, ze sa spolu uz aj nezne dotykaju, tak som uz to nemohol len tak nechat a isli sme do poradne, kde vela sa nevyriesilo. Som sa porozpraval aj s kolegom a slubil, ze budu iba priatelia.
Po pol roku ale uz sa aj stretavali mimo firmy a maly uz aj sex. Samozrejme vsetko tajili, kym som sa nato priamo neopytal.
Nedavno sa priznala, ze kolegu zacala balit hned, ako sa vratila z materskej. Kolega odolal na zaciatku, a z toho ona bola deprimovana a zacala brat lieky. Mne tvrdila, ze kvoli mne z coho som mal vycitky. Kolegovy tvrdila, ze kvoli nemu. Nato uz aj kolega povolil a zacali flirtovat.
Manzelka tvrdi, ze so mnou zostava uz len kvoly dcerke, nechce mi ju brat. Kolega sa nechce rozviest a nechce startit ani manzelku ako doru priatelku. Po vyhrazke o rozvod slubili, ze budu len dobry priatelia .
Ja som uz bezradny ci zostat v takom manzelstve, alebo sa rozviest a stratit kontakt s dcerkou.

IgorDS

prepáč kamarát, že ti to napíšem, ale z takých žien mi je na vracanie. Mňa moja bývalá tiež podviedla. Aj keď uznávam, mal som to ľahšie lebo sme neboli zosobášení, ale riešil som to radikálne. Poriadne som jej povedal všetko čo si o nej myslím, až ju to dohnalo k plaču a poslal som ju do "..." Viem, u teba to je ťažšie ale aj ja by som to riešil ako to písali viacerí- nechaj ju tak. Aj tak nebude šťastná, jej milenec sa aj tak kvôli nej nezbaví rodiny (čo je smutné že takí ľudia žijú čo takto podrážajú rodinu) a nebude šťastná. Tvoja dcérka by určite nechápala prečo nevidí medzi vami lásku a deprimovalo by ju to. Aspoň podľa mňa :( veľa šťastia a sily prajem

hanka9

Len tak v rychlosti "od pasa"

Bulok

Podla mna dnes mozno manzelstvo rozviest aj vtedy, ked jeden z manzelov nesuhlasi...

V prvom rade by som si nahrala na mobil, ci ine zariadenie jej tvrdenie, ze je ti neverna.

Ak chces dieta do starostlivosti Ty, klucove pri posudzovani bude, ci mas obydlie, stabilne zamestnanie a prijem (prostriedky na obzivu ), dalej ci dokazes zvladnut vychovu dietata, jeho vyvoj atd. , ci zijes usporiadanym zivotom ( ci nie si alkoholik, resp. nevedies zahalcivy sposob zivota), dusevne a fyzicke zdravie atd atd. ..

No a ak toto splnas, ale nesplna to manzelka, mozes byt uspesny !

(da sa zrejme aj zatiahnut do toho tvojich rodicov – maju byt, prostriedky, budu sa riadne s tebou o dieta starat atd atd
Samozrejme mozes byt uspesny aj vtedy, ak to splnate obaja

Pre sud podla mojho nazoru nemusi byt argumentom, ze jej priatel je „bohaty, resp. majetnejsi“ pozn: (Co ak napr. nechce, ci nebude starat o dieta a prispievat na jeho potreby atd?, resp. co ak od tvojeje terajsej zeny po kratkom case odide, resp. co ak nechce s nou zit atd atd...

No a biologickym otcom si Ty, co je tiez vyhodou

jedulka

...nevidím důvod proč by jsi měl ztratit dcerku,když se rozvedeš a odejdeš bydlet někam jinam.Předci jen poradím,aby jsi využil situace v který jsi a dopředu se s manželkou PÍSEMNĚ domluvil na stykem s dcerkou.Jestli jí máš opravdu rád, tak nejdi do střídavé péče.To je takový kravský zákon,že nemá obdoby.Děti tím velmi trpí,jak to,že se jich nikdo nezeptá,když všude tvrdí,že všechno nejlepší jen pro děti.14 dní u matky 14 dní u otce a dítě ani nemá domov,kamarády a někdy zajdou tak daleko,že i žádnou pevnou školu...

Agnes998

Ja nemyslim ze ti vezmu dieta len preto ze mas dlhy, kto dnes nema dlhy, vsetci mame hypoteku a pod. Ak mas pracu a splacas to, nebude to problem. Porad sa s nejakym pravnikom.

Agnes998

Ale stava sa aj ze dieta dostane otec, nieje to zas taka rarita, hoci stale castejsie dieta dostava zena, ale je to mozno aj tym, ze otcovia malokedy bojuju. A stale castejsie sa presadzuje aj striedava starostlivost kedy tyzden ma dieta jeden, tyzden druhy, nikto nikomu neplati vyzivne, lebo staraju sa obaja rovnako. Ja myslim, ze ta striedava starostlivost je celkom dobre a spravodlive riesenie. Ak by si chcel zobrat dieta matke uplne, musel by si dokazat, ze sa o neho nedokaze postarat, ze je alkoholicka a pod.

Daduskaaaa

presne.. málokedy sa stane, že dieťa dostane otec iba v závažnom probléme matky sa tak stane.... v tomto sú otcovia diskriminovaní ...

bulok

Manzelka je neverná, priznala sa. Stále je tu so mnou, ale chce sa rozviest, ja nechcem. Aku ma sancu dostat maloleté dieta, ked tem milenec je mejetnejsi, ako ja. ja mám len samotné dlhy. Dcera tam nechce!

čerešňa

Prepáč, ale Ty máš dobrú mrchu tú manželku. Tak nieže sa tým ani netají, že má milenca, ale sa Ti ešte aj vyhráža, že Ti nedá dcérku po rozvode a to udáva ako dôvod prečo sa nechce rozvádzať. Demencia prvého stupňa z jej strany a Ty si neskutočný chmuľo ( prepáč, ale inak sa nedalo ), keď s ňou ešte žiješ. Aj po rozvode budeš mať možnosť tráviť so svojou dcérou toľko času ako doteraz, je to len na dohode rodičov, alebo na rozhodnutí súdu.

ajjaja

Áno, vystihla. Ibaže dieťa by nezverili otcovi len preto, že si našla iného. To neznamená, že je kurva. Ona môže na súde povedať, že im to v manželstve jednoducho neklapalo a bla, bla ... tak si našla " priateľa ". Ale dieťa by jej nezverili, iba keby bola nejaká narkomanka, alkoholička, alebo by sa dokázateľne nestarala o dcéru atď. Takže u nás to otcovia nemajú také jednoduché, len tak dieťa nedostanú do starostlivosti. Tam podľa mňa nemá absolútne žiadnu šancu ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zit, alebo nezit spolu s nevernou, len kvoli dietatu? - Fórum - ZDRAVIE.sk