Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvapôčky lásky - pri vzrušení

Príspevok v téme: Kvapôčky lásky - pri vzrušení
Fero M.

Dobrý den.
Chcel by som sa spýtať na riešenie tohto problemu. Pri sexuálnom vzrušení a stimulácii mi stále víde paru kvapiek ejak. vonku. Je to pre mna dosť nepríjemná vec ako po hygienickej stránke, tak po sexuálnej, nakoľko je partnerka alergická na latex a pre zdrav. problémi nemôže uživať antikoncepciu.
Sex som nemal asi 4 mesiace, ale všetko funguje ako má. Jedine čo viem dodať, že som sa prechladil pred asi 4 mesiacmi na krížoch a aj som citil palenie pri močení asi týžden a k dokotorvi som samozrejme nešiel. Okrem toho beriem na cvičenie tribulus terrestris v odporučaných dávkach koli fitku.
Ďakujem vopred za všetky rady

Fero M.

Hmmmm tak predsa :P to budem isto aj ja heh... Už ostava jedine vybrať nejaku normálnu antikoncepciu alebo e-kondomy bez obashu latexu ehm..

Lulu2011

vravia, ze sa da, ale neda sa ;)

a tie "kvapocky lasky" nech ta netrapia, ved to ma kazdy vzruseny muz, to je normalne

Fero M.

Noo ak vycikať, ked to ideš robiť... Navyše tým, že sa vycikáš, aj tak je šanca otehotnieť, lebo močením sa 100% spermií z ... nedostane

Fero M.

Tiež som čítal niečo podobné, že vraj to slúži na klzkosť žaluďa.. A nebude obsahovať spermie ak v krátkej dobe predtým nedošlo k ejakulácii. Ale kto mi toto zaruči?!

ele

mne lekar povedal ze spermie su len v ejakulate, proste su rozne nahody ked zena otehotnie a vysvetluju si to kvapockou lasky. Ale kto vie.. podla ma to je len tekutina na zvlhcenie ako aj zena vylucuje..

Fero M.

Dá sa otehotnieť aj z tej kvapôčky, nebol by to prvý prípad a mám s tým skúsenosť..

Neviete poradiť ako sa z toho dostať?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvapôčky lásky - pri vzrušení - Fórum - ZDRAVIE.sk