Dlhé vlasy...Tak ako na ne ??

Príspevok v téme: Dlhé vlasy...Tak ako na ne ??
Izabelka_MT

Ahojte tak najprv začnem tým že stráááášne moc túžim po dlhých vlasoch len neviem ako si ich mám vypestovať ...Moje vlasy mám strašne zničené, zajtra sa idem dať podstrihnúť ku kaderníčke a prestávam si ich už aj žehliť a málo si ich farbím ..prosím poradte ako na ne ...veľmi chce dlhé vlasy ..svoje mám tak skoro pod lopatky ..ale zakaždým sa mi zlomia

malickaaaaa

Zasa az ak ti tie dlhe nesuria na daku specialnu prilezitost, tak predlzovat by som si nedavala, ked to odrasta vyzera to dost hrozne a musis sa o nich starat, jedenj znamej sa tak douzlili, ze si ich chcela odstrihnut :(

elsa5.5

Izabelka_MT mne teraz celkom pomohli tabletky na cmúlanie panthenol a šampon panthenol,ale až chceš nejakú extrémnu dlžku tak to jedine predlžiť u kaderníčky.

lawsonia...

jajaja, ano, miesam si rozne zmesi.. pridavam do hnedej bud blond alebo bezafarebnu, pripadne gastanovu. hnedej davam uz menej ako tych ostatnych farieb. hennu si kludne mozes miesat ako chces, je to len rastlinka, nie chemicka farba.
Ale neviem ako ti to chyti na melir, vyskusaj najprv na jednom pramienku.

jajaja295.

lawsonia
fakt si davas na vlasy blond a hnedu hennu? lebo ja mam blond melir, teda uz 5 mesiacov som nebola u kadernicky a pred tyzdnom som si dala na vlasy bezfarebnu hennu,aby mi trochu zregenerovala vlasy, lebo z toho meliru je to des a chcela by som si dat hennu ale hnedu a nechcem mat moc tmave vlasy, lebo svoje mam take bledo hnede

lawsonia...

Iny odtien ani nie, skor, ze to vobec nechytilo :) Ale ja mam tmave a hrube vlasy, takze kym mi henna vobec zacala chytat, tak to trvalo :)
Ano, vsetko mas uz v krabicke. Budes potrebovat len nejake rukavice a sacok na hlavu :)
Miesa sa to inak ako chemicke farby. Vysypes ten prasok a zalejes horucou vodou (v navode budes mat napisane kolko stupnov ma cca mat). Mozes pridat aj nejake ine ingrediencie (oleje, korenie..), ale nie je to nutne. Premiesas to, aby to malo konzistenciu napriklad takeho husteho jogurtu. Ani huste, ani prilis riedke, aby ti to nestekalo. A mozes dat na vlasy.

malickaaaaa

Okej ;-) budem hladat...a uz sa ti stalo ze to malo daky iny odtien ako bol opisany na obale?

Ked si kupim tu farbu tak vsetko je uz v krabici? nemusim nic extra dokupovat??
a miesa sa to tak ako ine farby?? vdaka ;)

lawsonia...

Ak chceš hnedú alebo gaštanovú farbu, tak najdostupnejšia u nás je Hennecolor (tá japonská knižka :)), objednáš z netu. Alebo ak chodíš do Prahy, tak tam je obchod Lush. Henna Lush Caca Brun je tiež dobrá, je to hnedý odtieň. Potom majú aj Caca Marron, to je gaštanová, tú som neskúšala, no mala by byť OK. Potom je ešte veľa iných, ale tie sa ťažšie zháňajú. Ja som si naposledy musela objednať až z Nemecka :D

malickaaaaa

Lawsonia no teraz si farbim na tmavo hnedo ako kedy, az do cierna sem tam to mam... a mam v tom aj cervenu... niekedy si davam na tu cervenu aj fialovu ci bordovu ;-)proste viac farieb :DD

ale chcela by som vyskusat hennu, lebo vidim ze by to bola dobra investicia ako tu pisete. Daku tmavsiu hnedu alebo gastanovu, neviem este.
Hej vyzera to ako daka japonska knizka :DDD
a co bude ta henne colour? diky

megi118

izabelka,
keby si vedela,aka je henna velmi účinná,a aké zázraky robí s vlasmi,ak by ti nevadili ani odtiene medenej.
naozaj,radšej mať zdravé vlásky,farbene prírodnou hennou,ako ničit si ich chemkou,a ešte dokupovat všeličo na ošetrenie uzdravenie vlasov-a aj tak ich nakonie musíš dáva´t striha´t,lebo tá chemka ich tak zničí,že len budeš skracovať.
Daj si poradiť, a začni s henou-ja farbim asi 4 mesiace,a mám ich krásne lesklé-ak chceš pošlem ti na mail-pošli tvoj.Alebo ich vložím na mail-pozri pokec,-megi118