Mágia

sio

a teraz kde su maniaci co stale pisu reklama?????????????????????Vyborne pan Laborecky vytiahol ste vsetky temy aj tak to hovori o vasom intelekte alebo BIZNIS nejde?Este stale beriete od 600 do 1400 alebo sa to u vas zlavilo...bezplatne.

cloe

Ja som mala porobenie (urieknutie ) Bola som stale slaba a ospala,prestalo sa mi darit v zivote a smola sa mi stale lepisla na paty.Nasla som na internete stranku kaitan.sk pana Kaitana a napisala mu,poslal mi bezplatne techniku kde som zistila ze mam skutocne porobenie,zaplatila som mu a pustili sme sa do spoluprace,o par dni to zacalo byt uz omnoho lepsie a dnes musim povedat ze mu velmi dakujem a je to obrovska zmena k lepsiemu,jednoznacne odporucam.

lulu22

moja mama po rozvode išla k jednej veštici, poznala ju, sú kamošky. nič neplatila. bolo to asi 10rokov dozadu a tá jej vyveštila muža v uniforme, mladšieho, že ho stretne a nebude to len krátka známosť. Dnes s takým žije už 9rokov, je od nej mladší o 8rokov a je poľovník. Mama na to aj zabudla a zmyslela si na to veštenie až o pár rokov a dobre sa na to zasmiala :)

0vecka

hmm ja by som sa hanbil sam pred sebou kebyze taketo nieco podporim.... zadarmo by som do toho siel ... zo zvedavosti