Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie a pečivo

Príspevok v téme: Chudnutie a pečivo
Silvika9

Rozhodla som sa schudnúť pár kilogramov, preto som zo svojej stravy vylúčila biele pečivo a samozrejme, zmenila som jedálny lístok, jem viac ovocia a zeleniny. Keďže som typ človeka, ktorý musí každú chvíľu niečo zobkať, chcem sa spýtať či sú kukuričné alebo ryžové "polystyrénové" chlebíčky vhodné pri redukcii hmotnosti?

Annika1987

Takmer vsetko je vhodne, ked toho zjes len primerane mnozstvo. Ale ak budes tieto chleby do seba tlacit medzi jedlami cely den, tak skor priberies. Nemaju prilis nizku energeticku hodnotu. A naviac, kedze su to sacharidy, mala by si ich jest skod dopoludnia, popoludni az tak moc nie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie a pečivo - Fórum - ZDRAVIE.sk