Ako dlho ešte vydržím?

Príspevok v téme: Ako dlho ešte vydržím?
Ponorka

Mám priateľa. Je to môj prvý. Milujem ho na zbláznenie. On mňa má rád, možno aj ľúbi, no už na začiatku vzťahu mi povedal, že bol šialene zamilovaný do bývalej, a mňa už tak rád mať nebude. Mám pocit, že ak to bude takto vždy, že ho budem milovať viac ako on mňa, budem sa len trápiť. Mám pocit, že ak by sme sa rozišli, mňa by to úplne položilo.
Stalo sa vám, že ste boli ten, čo miluje viac? môže takýto vzťah vydržať? Mám snáď čakať, či sa náhodou konečne nezamiluje ? sme už spolu 2 roky.

Ponorka

Počkám ešte na leto.. možno budeme viac spolu, možno niekam spolu pôjdeme. A keď sa nič nezmení, tak asi to nechám tak. :(

Krasomil

Je to přesně tak Katrino :-), i když je to asi smutné, že se člověk nepoloží do vztahu celý, teda aspoň ze začátku, pak by to udělat měl, jinak by v tom vztahu nebyl nikdy šťastný.

ka3na

suhlasim vo vsetkom s Krasomilom :)......u teba je to preto tak, ze je tvoj prvy tvoja prva laska preto to tak beries, ale keby si mala za sebou uz nejake vztahy rozchody sklamania bola by si opatrnejsia a nevkladala sa do vztahu cela

Krasomil

Dle mě váš vztah nebude mít dlouhého trvání, protože on v sobě viditelně nevyřešil rozchod se svou bývalou přítelkyní, nebyl připravený na vztah a vlezl do něj, je to nezodpovědné a díky tomu budeš trpět ty. Promiň, že to tak píšu, ale on pořád myslí na bývalou, věř mi, že vím, o čem píšu.

Krasomil

Myslím si, že láska je ke každému člověku individuální, taky nikdy nebudu milovat nikoho tak, jak jsem miloval svou první lásku, myšleno v opravdu vážném vztahu, kdy se mluvilo i o rodině atd.. Nikdy už nebudu bojovat tak, jak jsem bojoval za ni, myslím pro její lásku. Nevím, jestli to byla jeho první vážná láska, ale jestli ano, tak se není čemu divit. Já to mám stejně a co znám, tak je to i u spousty mých kamarádů, to co udělali pro svou první lásku, pro tu další už nikdy neudělali. Takhle to asi myslel i tvůj přítel, bude tě milovat, ale pro udržení vztahu nikdy neudělá to, co udělal v předchozím případě.

Monči

Ak by mi muž povedal "strašne som miloval bývalú, ale teba tak už rád mať nebudem" - tak goodbye. Viac by nevidel on mňa, ja jeho.
Myslím, že to je dosť ponižujúce.

alenka_maxova

vnutorny pokoj najdes tak, ze sa prestanes zaoberat vecami, ktore ta len oberaju o energiu a nastavis svoje myslenie inam. Mas vela energie...Nepremyslaj o tom, co by bolo keby, preco, naco zaco. Ked vidis, ze ta priatel lubi, nedomyslaj si, preco tu pred tym lubil viac, preco nie je do teba zalubeny a podobne. Aka sa mu ty das, taku ta on bude brat a taky bude aj cely vas vztah :)

Laci558

Mam pocit ze nielen niektore zeny ale aj muzi nevedia co chcu. To co mal s byvalou a ako ju sialene miloval si myslim do vasho vztahu nepatri a vobec ti to nemal vesat na nos. Zda sa mi ale ze pre teba by bol v tomto pripade lepsi rozchod a naj by bolo aby si ho iniciovala ty. A ako najst vnutorny pokoj- zamestnat telo i mysel uzitocnymi vecami nejake fyzicke aktivity alebo staci aj citat knihu.

befita eheer

sorry, ale ak by mne niekto povedal, že ma nebude mať až tak rád, lebo bla blá veľmi ľúbil svoju ex, tak ba som ho hneď po tyčke poslala do riti.