Dom na kľúč

Príspevok v téme: Dom na kľúč
lucky222

Má niekto skúsenosť s takýmto domom??
Chceli by sme nový dom, ale kedze sami si ho nepostavíme, rozmýslame nad takouto moznostou, len nevieme či je správna.
Vyhladli sme si uz jednu firmu kt. dokáze za par mesiacov postavit 4-izb. dom len za 40 700€...no neviem či mam tomu verit, lebo tá suma sa mi zdá privelmi mala...vedel by mi niekto poradit? alebo nejakú podobnu firmu odporucit?

Budem velmi vdačná, ďakujeeem :)

lost

ja som sa raz natacal ako spim, ci sa prehadzujem atd :D
lebo som neveril ani sam sebe :D

ale projekt skrachoval, ked mi dohaarpoval pocitac, proste prestal fungovat :D

odvtedy som sa o to ani nepokusal :) nechce sa mi spat pri zapnutom svetle.. (nemam nocnu kameru)

lost

ja to pisem uz roky a nikto mi klopat neprisiel :D

rob to takto, maj kamosov co sa ozvu, ked zahadne zmiznes..

ale mozno ma (uz aj teba:P) sleduju :D som predsa len paranoik..

ale ja hovorim, ze kaslem na nich, lud nema moralne pravo na moje aktivity a ciny ohladom ich spasenia, nestojim za to, nestoja za to.. what ever.. o seba sa postaram a nech sa o seba kazdy tiez postara, ale nech mi daju pokoj...

haaaaaaa, posledna veta :D
ja ked is vyhladavam svoje prispevky, tak si hovorim ze mi niekto hackol ucet, ved to nie ja som mohol pisat :D
kazde rano takto sa prebudim :D

niekedy som rano aj doskrabany.. neviem co robim :) snad nie som namesacnik a nechodim po strechach :D

george303

Slobodne ? :D ze demokracia ? :D
Uz teraz cakam kym mi dojde niekto klopat na dvere zato ze navadzam ludi :D
Zas sa budem zajtra cudovat co som to popisal :D

lost

internet je silna zbran, kludne si spravis (radsej nie tu, lebo budem spolupachatel :D ) antikampan :)

tj. slobodne vyjadri nazor, kym mozes..

ak mas tlaciaren, alebo otroka co vie rychlo a citatelne pisat, tak si domysli dalsi sposob :)

inac mame ronvaky nazor..

george303

tak daam :D aj ked to nebude tak sformulovane ako by malo ...
:D
PODSTATA JE VTOM NEIST VOLIT ...
Ak by som mal vela penazi tak normalne robim kampan aby ludia nesli volit ...
Ide oto ze politici vyuzivaju rozne hesla otom aby sme sli volit pre nasu buducnost otom aby sme volili mensie zlo atd atd ....
Ale im ide iba oto aby mali dostatocnu ucast volicov a aby sa zlozila vlada a tym padom sa ty najsilnejsi dostali ku koritu ... aj ked v pozadi je uplne niekto iny co urcuje pravidla ....
Jedina moznost ako ich donutit sa aspon trochu zmenit je nevolit a tym padom bude opakovanie volieb ktore bude stat dalsie miliony - samozrejme nase ...
Ale kazdopadne vtom vydim jedinu moznost -NEVOLIT !!!!

george303

A k tej politike planujem planujem tiez jeden velmi pravdivy prispevok ale teraz som mierne pod vplyvom takze to necham na inokedy .... Podstat je vtom neist voli ....

george303

Pred koltem sme si všichni rovni ... Neviem kto to povedal ani neviem preco to pisem sem ale je to najvecsia pravda na svete ....

lost

Kým priemerný Slovák minie za energie až 7,3 % z platu ročne, v Španielsku je to 2,2 %, no vo Fínsku len 1,8 % zárobku za rok.

www.cas.sk

heh, vysmech :)