travenie casu s priatelom

Príspevok v téme: travenie casu s priatelom
Msaska

chcela by som poradit- sme s priatelom uz skoro pat rokov, vzdy je nam spolu dobre ale niekedy proste travenie spolocneho casu nevyzera ruzovo..on je kreativny vymysla krasne aktivity a ked sa snazim vymysliet neico ja je to skor take na co by som ho nenahovorila - spolocenske hry napr. ak by to on nenavrhol a nechcel.. potrebovala by som nieco zaujimave..len tak ako nakopnutie. pretoze sme sice rozdielny ale chcela by som aby som prisla na nieco - aj s vasou pomocou co by ho ako chlapa zaujalo :D dakujem :)

Msaska

xxxxxx....
vsak ja len hladam inspiraciu, ludia su rozny, vztahy su rozne.. mozno som zvedava ako je to u inych vies?
ano kazdy vlastne konicky no pekneje mat aj spolocne veci, spolocne nove zazitky :)
paganstorm - to zohrievanie najlepsie..
ano ved prave ze vela veci sa da v lete.. a na tu zimu uzje toho pomenej..
hry na pc .. no :D:D

paganstorm

paintbal, airsoft, isť sa pozrieť na nejake šermiarske akcie, tura, ale to su skor veci na lepšie počasie, ešte kino/divadlo/koncerty/disko, isť sa korčulovať niekam na klzisko, plavareň, wellness, kup dve autička na dialkove a možete si dať po byte preteky, ale v takomto počasi je najlepšie hodiť sa pod perinu a vzajomne sa zohrievať

xxxxxxxxxxxx

a my mame skadial vediet co radi robite? uz ked to nevies sama...:-/ vsak zisti co mate v okoli ake aktivity a skus ho nahovorit aj ked neviem ci by sa nejaky chlap nechal nahovorit na spolocenke tance...mozno by tam s tebou isiel raz aby si sa neurazila a neskor by uz asi prisli vyhovorky...aj ked neviem aky je tvoj priatel .tie spolocne konicky, ono ja som skor za to aby kazdy mal nejake svoje konicky zeby nevznikla ponorkova choroba , aby mal kazdy cas sam pre seba..vela chlapov to tak vnima ako tak poznam aj kamaratov choda do telocvicne hravat hadzanu, nohejbal atd. maju taky ritual za tym chodia na pivo spolu. Nemyslim si zeby to robili pre to zeby si bez toho nevedeli predstavit zivot ale skor aby si oddychli od manzeliek, priateliek ci od praci.

ja vacsinou naplanujem nejaku cestu sadnem si jeden den za pc dam si google a hladam ..dam si nejaky hlavny bod a zistujem co je zaujimave po ceste. Priatel nikdy nevie kam vsade ideme jemu len udam smer cesty :) stale su to krasne vylety ale lepsie je to absolvovat cez leto vtedy je viacej akcii a da sa hocikde stanovat kupat atd...

Msaska

bibisa - :D no ale aj to sa neda vzdy
Annika1987 - ano to su veci ktore robime, ta vecera este sice nebola ale na to tiez treba ten spravny cas :)

myslela som skor nieco take nie bezne alebo nieco ine ako su kino, atd.
ale asi to tazko :D uvazovala som aj nad nejakym spolocnym konickom ale to zasa neviem aky druh aktivity- chodenie na spolocenske tance? ne pre kazdeho... nejaky lahsi sport alebo cinnost- strielanie z luku ? :D

Annika1987

geocaching, plavaren, kino/divadlo/koncert/sportovy zapas, spolocne varenie nejakej super dobrej niekolkochodovej vecere, counter strike, no co ja viem :D