Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Arytmia zo zlaknutia uzkost

Príspevok v téme: Arytmia zo zlaknutia uzkost
dancul81

Velmi Vas prosim o pomoc pred par dnami mozno 4 dnami som stretla v ziline na sidlisku hajik v takej hustave 3 velke diviaky asi som sa musela velmi prelaknut lebo odvtedy mam srdcovu arytmiu dovtedy som takyto stav nemala obcas ma v zivote postretol vyssi tlak ale kardiolog mi povedal,ze som v poriadku ale aby som zvysila aerobnu cinnost..ta arytmia sa prejavuje tym,ze mi vynech obcas jeden uder.mam 30 rokov snazim sa tomu odolavat ale psychika je silnejsia a opantava ma to, a dostavi sa uzkost,ze mam chore srdce a pod.Boli ma medzi ,lopatkami asi poscvikane nervy boli to od toho laku.Chcem ci mi prosim neviete niekto poradit ci si mam s toho robit tazku hlavu ci to prejde a kedy....velmi vam dakujem pretoze som s toho velmi nestastna a trapim sa velmi moc......

dancul81

Uzivam praslickovy caj striedam ho s lubovnikovym cajom a zlatobylou.uzivam prirodne tabletky s valeriany ktore ukludnuju su na prirodnej baze a spomaluju tep zo stresu..Dostat ich na stranke zore.sk .......Liecim sa aj afirmaciami!Verim,ze sa s toho dostanem!!!

natusa42

karin ja mam to iste ..mam pocity uzkosti,bojim sa vsetkehom,malickost sa stane a ja sa rozochvejem,je to strasne :(

Karin

ahojte, no nie ste same, nemam sice arytmiu od zlaknutia, ale stavy uzkosti, stale mam pocit, ze hocijaka blbost je tak zavazna a vzdy sa prelaknem. cize ani jedno ani druhe nie je prijemnejsie. Chcem vyskusat prirodnu liecbu homeopatiou.

mirka12

ach baby, mame to tazke, dufam, ze sa nam podari sa z toho dostat, pretoze aj ja som kvoli tomu velmi nestastna a trapi ma to velmi, preco je zivot taky kruty? :(

dancul81

No to je pravda aj ja si myslim,ze je to hlavne [psychickeho povodu...Verim,ze sa s toho dostanem lebo ma to robi nestastnou velmi....mne srdce ani nie ze zrychluje ale vynechava uder....:-((

natusa42

ja mám od jednej hádky s rodičmi už tri týždne v kuse bokesti okolo hrudníka a nedá mi dýchať...už tri týždne ...a tiež neviem,čo mám robiť s tým :(

mirka12

ahoj, mne sa stalo nieco podobne.. ja som sa zlakla psa, ze ma uhryzne pretoze do mna silno stekal a odvtedy uz je tomu rok mam zrychleny pulz a predtym som bola v poriadku, osobne si myslim ze by mi pomohol dobry homeopat ktory by najskor vyliecit dusu a potom telo, lebo vsetko je to v mysli ( mozgu )ale este som zatial nic nepodnikla ale je to dost neprijemne ked srdce bije rychlejsie ako ma:((( cize je to psychickeho povodu ach jaj

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Arytmia zo zlaknutia uzkost - Fórum - ZDRAVIE.sk