Arytmia zo zlaknutia uzkost

Príspevok v téme: Arytmia zo zlaknutia uzkost
dancul81

Velmi Vas prosim o pomoc pred par dnami mozno 4 dnami som stretla v ziline na sidlisku hajik v takej hustave 3 velke diviaky asi som sa musela velmi prelaknut lebo odvtedy mam srdcovu arytmiu dovtedy som takyto stav nemala obcas ma v zivote postretol vyssi tlak ale kardiolog mi povedal,ze som v poriadku ale aby som zvysila aerobnu cinnost..ta arytmia sa prejavuje tym,ze mi vynech obcas jeden uder.mam 30 rokov snazim sa tomu odolavat ale psychika je silnejsia a opantava ma to, a dostavi sa uzkost,ze mam chore srdce a pod.Boli ma medzi ,lopatkami asi poscvikane nervy boli to od toho laku.Chcem ci mi prosim neviete niekto poradit ci si mam s toho robit tazku hlavu ci to prejde a kedy....velmi vam dakujem pretoze som s toho velmi nestastna a trapim sa velmi moc......

poradnica1

Toto je zaujimava tema a ano,srdce sa vie tymto velmi poskodit ak sa lakate stale.na toto zlaknutie sa zlak(ulaknutie) dava prec hromnicnymi svieckamizliev sa ako olovo nad chorim,na slovensku to vsak uz vela ludi nerobi.no aspon taka rada,ak sa velmi niecoho zlaknete,treba hned vypit velmi sladku vodu alebo sa ist vymocit,tym zlak odyde..ak ich mate na sebe viac to sa velmi potom prejavuje aj na cloveku ze ani nevladye chodit,bez energie a vseho sa lakate..kedzsi na toto sa aj zomieralo hlavne deti

dancul81

Uzivam praslickovy caj striedam ho s lubovnikovym cajom a zlatobylou.uzivam prirodne tabletky s valeriany ktore ukludnuju su na prirodnej baze a spomaluju tep zo stresu..Dostat ich na stranke zore.sk .......Liecim sa aj afirmaciami!Verim,ze sa s toho dostanem!!!

natusa42

karin ja mam to iste ..mam pocity uzkosti,bojim sa vsetkehom,malickost sa stane a ja sa rozochvejem,je to strasne :(

Karin

ahojte, no nie ste same, nemam sice arytmiu od zlaknutia, ale stavy uzkosti, stale mam pocit, ze hocijaka blbost je tak zavazna a vzdy sa prelaknem. cize ani jedno ani druhe nie je prijemnejsie. Chcem vyskusat prirodnu liecbu homeopatiou.

mirka12

ach baby, mame to tazke, dufam, ze sa nam podari sa z toho dostat, pretoze aj ja som kvoli tomu velmi nestastna a trapi ma to velmi, preco je zivot taky kruty? :(

dancul81

No to je pravda aj ja si myslim,ze je to hlavne [psychickeho povodu...Verim,ze sa s toho dostanem lebo ma to robi nestastnou velmi....mne srdce ani nie ze zrychluje ale vynechava uder....:-((

natusa42

ja mám od jednej hádky s rodičmi už tri týždne v kuse bokesti okolo hrudníka a nedá mi dýchať...už tri týždne ...a tiež neviem,čo mám robiť s tým :(

mirka12

ahoj, mne sa stalo nieco podobne.. ja som sa zlakla psa, ze ma uhryzne pretoze do mna silno stekal a odvtedy uz je tomu rok mam zrychleny pulz a predtym som bola v poriadku, osobne si myslim ze by mi pomohol dobry homeopat ktory by najskor vyliecit dusu a potom telo, lebo vsetko je to v mysli ( mozgu )ale este som zatial nic nepodnikla ale je to dost neprijemne ked srdce bije rychlejsie ako ma:((( cize je to psychickeho povodu ach jaj