Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zle chytená henna

Sisa312

tú červenú sa bojím dať keďže to nie je vyslovene zelené, ale len so zeleným odleskom.. a červená by mi nešla..

rozmýšľam že to asi nechám tak, že si to nechám vymyť.. ak to teda pôjde

sweet_lolitta

ja by som to nechala takna tvojom mieste. ked som sa ja farbila uplne prvykrat, mala som vlasy ceruzkovo kriklavo oranzovo zlte :)) Nic som s tym nerobila, akurat som sa asi o tyzden znova nafarbila, ale inou hennou, 100%prirodnou a mala som mahagon ako som chcela :) nic sa nedeje neboj

Annika1987

Sisa,ja som hned v ten den, ako som si dala hennu a videla som tie zelene pramienky a odlesky, utekala obehnut kadernictva a pytala som sa vsade, ci mi vedia poradit, co mam s tym robit. Nevedeli skoro nikde, ale az v neviem kolkatom som natrafila na kadernicku, ktora mi povedala, ze nech si na to kupim normalnu cervenu chemicku farbu, ze sa mi ta zelena zneutralizuje. Najskor som aj mala obavy, ci neskoncim s cervenymi vlasmi, ale na moje velke prekvapenie som skoncila s hnedymi vlaskami. Povodne, ked som si tu hennu davala, som mala vlasy tiez svetlohnede. Tu cervenu farbu som si dala este v ten isty den, ako som si dala hennu.

Sisa312

jaj a zabudla som dopísať.. moje vlasy boli pôvodne také dvetlo hnedé a niektoré pramienky trošku vytahané slnkom, cize boli svetlejsie.. a prave ti emi chytilo tak na zeleno :(

Sisa312

práveže nie, farbila som ich naposledy možno pred 5 mesiacmi... :/
takže hneď na toto si sa nafarbila?
ja veľmi nie som spokojná s tou hnedou ktorá sa mi na hlave objavila :/ je taká... ani neviem.. no proste tie zelené odlesky a zeleno hnedé pramene sú priveľa :D

Annika1987

neprisla ta hennova zmes do kontaktu s kovom?
tiez som mala raz zelene vlasy po henne, dala som si na to cervenu chemicku farbu a mala som ich opat hnede

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zle chytená henna - Fórum - ZDRAVIE.sk