Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoka Skola FIIT ? alebo certifikat cisco + programovanie

Príspevok v téme: Vysoka Skola FIIT ? alebo certifikat cisco + programovanie
PCsietar

Dobry den som studentom na strednej skole v maturitnom rocniku so zameranim na pocitacove siete.

Neviem sa rozhodnu na aku vysku ist.
Chcel by som vediet ci niekto nema skusenosti s uplatnenim sa v IT obore.
Alebo ci niekto z Vas nie je studentom
jednej z nasledujucich skol / kurzov.

FAKULTA ELEKTROTECHNIKY A INFORMATIKY (FEI)

FAKULTA INFORMATIKY A INFORMAČNÝCH TECHNOLÓGIÍ (FIIT)

Paneuropska Fakulta Informatiky

A ci sa dnes uplatni lepsie vysokoskalak IT alebo mat kurz a certifikat Certificate of Proficiency in Information Systems Management (CPISM)
alebo si sietami CISCO NETWORKING ACADEMY PROGRAM ?

Dakujem za vsetky nazory a info.

krtko-lampa

Ahoj ak ti mam poradit tak chod do Brna. Tam je lepsia skola. Na FIIT urcite nechod su tam arogantni debilni ucitelia a ta skola je cela posahana. FEI je celkom fajn skola. Najlepsie mat VS + ked sa rozhodnem to cisco tak aj to k tomu. Ale minimalne CCNP a to mas taku makacku, ze sa z toho pose***s kym to spravis. Na niekolko rokov ;) ... CCNA ma kazdy blbec ... Tu Paneuropsku o nej som v zivote nepocul. Vo vsetkom v IT sa uplatnis, ale musis byt dobry v jednej veci a tej sa venovat cele roky ...

a este ... IT je somarina chod za zubara :D ale vazne ... ja by som isiel keby som si znova vyberal :) maju sa dobre ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.