priatelova partia-tabu??

Príspevok v téme: priatelova partia-tabu??
Anita

ahojte,
v poslednej dobe na mna dolieha stale viac fakt, ze s priatelom, s ktorym sme spolu uz 4 roky nemame poriadnu spolocnu partiu..kazdy travime cas "vonku" so svojimi, teda ja ich az tak prilis vela nemam..hlavne priatel chodi stale von s kamaratmi/kami, na pivo v piatok vecer, pripadne nejaka tancovacka..je mi smutno, ze mna nezavola, uz som tuto temu aj nadhodila, ale on sa len zamracil, ze co vymyslam..a, samozrejme, nic sa nezmenilo..hlavne je mi luto, ze vsetci jeho kamosi chodia von s frajerkami, takze sa navzajom poznaju.. niekdey mam pocit, ze sa za mna hanbi, som taky jediny outsider..nechcem s nim chodit von stale, raz za cas, ale asi uz zo zvyku ma nevola /ale viem, ze vola kamosky, ex atd/ vo vztahu nam vsetko klape, on je velmi spolocensky typ, nevydrzi chvilku obsediet..ja som kludnejsia povaha..aj si uvedomujem, ze sme rozdielni..no a preto sa citim velmi sama, smutno je mi :( nejaka rada?

;)

tak u nas chodievame tiez kazdy s partiou....ale nikdy sa mi nestalo ze by ma nezavolali skor naopak aj jeho kamarati sa zaujmaju o to aby bola super nalada atd...a tiez chodi von s jeho ex...co ani mne moc neveze ale verim mu...a myslims i ze by ste sa mali otvorene porozpravat alebo mu to navrhni ty :)

xxxxxxxxxxxx

no ja som s mojim tiez taku dobu jak ty. U nas to vyzera tak ze von sa chodime zabavat vacsinou spolu, za tie roky sme sa spoznali ja s jeho kamaratmi a on zase s mojimi a uz sme obe partie tak prepojili ze to berieme uz ako nie jeho ci moja partia ale nasa jedna... ale chodievame von aj sami ja to potrebujem cas od casu sa "rozbit" s kamaratkami...je to cudne ze ta neberie a ex vola...to ja by som urcite nezniesla...ty sa ako spravas ked ides von? Mozno sa malo zapajas a neodviazes sa tak ako by on chcel? ja ked napriklad som spoznala nejake frajerky priatelovych kamaratov ze sedia v kute a nic nehovoria a do vsetkeho ich treba nutit tak som nemala normalne nervy na nich :D alebo uhundrane, stale prilepene na zadku sama kontrola...tak to som aj rada ked ich von radsej neberu...

george303

Ver tomu ze je to dobre tak ako to je ...
Takisto ak ideme von tak bez frajerok a vtedy je to pohode ak uz niekto donesie dievca tak cely vecer je uplne iny treba brat ohlad a dievcatam sa hlavne vela napadov vobe nepaci a potom to vyvolava iba hadky ....

Anita

ja si uvedomujem, ze to asi nie je normalne cele..ale spolu travime vela casu v zahranici, takze tam vzdy mame partiu a doma na svk tiez chodime spolu von, len len tak decentne..vinko, pivko atd..takze nie je to tak, zeby sme nidky neboli spolu - slnecnicaa asi nieco na sposob, ako si ty napisala :)
ja mam ale taky pocit, ze on sa potrebuje vonku tak spolocensky vyburit, ze keby sme tam dvaja, tak by nestihol prehodit s kazdym o com chce, pretoze on snad pozna kazdeho...a neviem ale sama co si mam o tom mysliet.. jeho naj kamarat sa rozisiel po x rokoch s frajerkou a odftedy sa to dajak rozbehlo, akoby len ten moj nevedel povedat vsetkym tym akciam NIE..my vacsinou spolu riesime take tie parikovske vylety a potom napijacky on chodi teda s chalanmi s tym, ze zacnu dakde na byte a potom sa dakde do baru presunu..ako to riesite vy s frajermi? myslim take spolocenske suzitie :)

Blondula

keby idem von niekde cisto s babami,tak priatela by som nebrala.ale na spolocne akcie ?? to co ma byt...to sa ho nikto nepyta,preco neberie priatelku ??

Leela333

pravy huhu, nehádž všetky do jedného vreca ;-)

Aj keď máte obaja svoju partiu, mal by ťa brávať s nimi. Nie stále, nemusíte byť spolu vždy, občas si dajte oddych a choďte si každý len so svojimi, ale normálne by ťa mal brať so sebou.

Toto som fakt ešte nepočula, veď keď s niekým chodím a mám ho rád, tak snáď chcem, aby ten niekto poznal a vychádzal aj s mojimi kamarátmi, nie?

Máte čudný vzťah...

pravy huhu

Zeny byvaju casto velmi nespolocenske. Ked sa im nieco nepaci nevahaju pokazit cely vecer vsetkym ostatnym. Tiez som mal so svojou zenou take skusenosti. Tak som ju nikde nebral.

slnečnicaa

Mne by to nevadilo, ani nevadí. S priateľom tiež chodíme von oddelene, on má svoju partiu, ja svoju. Boli sme síce párkrát aj spolu vonku, buď s jeho partiou alebo mojou, ale pre mňa to nebolo ono. Predsa len, moji sú moji:-)

jajka001_

a to ste spolu uz styri roky? zle, zle , zle. mali by ste chodit von spolu, asi sa fakt za teba hanbi. to som este nepocula toto.