bolest vajecnika

Príspevok v téme: bolest vajecnika
elly

Mam takyto problem, ak ste sa s nim niektora stretla dajte vediet. Boli sme spolu s priatelom, najprv ma robil prstami, zdalo sa mi, ze som bola dost stiahnuta a napatejsia ako zvycajne, inokedy som velmi uvolnena...potom sme presli k samotnemu aktu, vsetko slo ok a ked sme zmenili polohu na boku, zacalo ma pri narazoch boliet brucho a citila som ako keby krce, prestali sme trvalo to len par sekund, chvilu sme pockali a skusili sme zmenit polohu, vsetko ok, no od vtedy ma boli lavy vajecnik...sem tam citim bolest, inokedy palenie alebo dokonca pichanie, a mam aj vytok, ale ziadne ine problemy som pred tym nemala ani nemam okrem toho...Beriem antikoncepciu a ked som sa pytala doma mamky co to moze byt takze som v strede cyklu, ze to bude asi ovulka...ale ja som citala, ze ovulka pri HAK nie je...co je podla mna divne, lebo aj ked zena uziva HAK moze otehotniet a inak by predsa nemenstruovala...Tak sa chcem opytat ci sa niekto s takym problemom stretol...Ked to neprejde idem v pondelok k lekarke, ale trochu sa bojim, ze co to moze byt...

elly

dakujem za odpoved, mamka mi odporucila pit caj alebo hociaky napoj s par kvapkami propolisu a musim povedat,ze to dost ustupilo, tak sa velmi tesim :-))))

Karin

ahoj elly, naozaj to moze byt sposobene HAK, ale skor by som to pripisala, ze si nebola dostatocne uvolnena, lebo mne sa toto stalo velmi vela krat pri sexe. A dalsia vec je, ze mozes byt prechladnuta a ten sex ti to len zaklincoval. Mna vzdy pri prechladnuti bolieva vajecnik, pijem urologicke a rozne caje, potom to zmizne. Ale mala som to velakrat. A krvacanie pri HAK nie je klasicka menstruacia, je to vraj len umelo vyvolane krvacanie.