Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Keby som si znova vyberal povolanie, bol by som radsej ...

Joo

xy
mozno sme svate :-) ... co ty vies :-) ..... aj svaty pre vieru v pravdu a spravodlivost polozil zivot a stal sa prikladom ...... aj ON vedel oponovat ...... teda ON je prikladom ,ze je spravne oponovat :-DD
.....och pardon ..... len moja uvaha :-D
uz cusim radeji :-)

ojka.

joo, ďakujem, ja však nechcem nikomu vnucovať ani môj názor a ani ho nikomu meniť, to je každého vec.... len no, niekedy treba vedieť podľa mňa pribrzdiť a basta :D
xy:) a z nikoho svätého nerobím, ničomu nepomáham....len si aj ja vyjadrujem ten svoj názor ako píšeš ....(;

Joo

ojka ...... moj nazor sa nezmeni ,ale na druhej strane poznam svoje hranice a preto nerozoberam niekoho rodinu (manzela,deti) to je i pre mna trosku silna kava ,len som nechcela, aby sa to tu zvrhlo na urazky a osocovanie .... preto som to (tam) tak napisala
tu na fore sa ani neda byt objektivny ,iba ak sa naucis pozerat na veci (i kritiku) s nadhladom .... pretoze tu na fore je objektivita kazdym jedincom inac vysvetlovana .... preto, ak niekomu nieco odpisem ci uz na svoju obhajobu (kritiku) je to ,len akasi momentalna sebareflexia ...... a vzdy tu pisem konkretnej osobe ,neohovaram a neroztieram po temach
...... 00:25 toto bolo moc pekne napisane a i pravdivo .... si zlata :-)

ojka

Joo, ja nikoho neupaľujem (: ani teba... len mi príde miestami až komické, keď ľudia majú potrebu sa vŕtať v súkromí druhého, ktorého riadne nepoznajú a myslia si, že hej.... a stále len rýpu a rýpu a potom sa pridávajú i ďalší...
ako ja tolerujem každého názor (: ale každý názor, teda myšlienky, treba vedieť aj správne sformulovať a nenavršovať na to ešte o nejakú pridanú hodnotu, takže tak (:
ale ten dokument, čo si pozerala mohol byť fakt celkom zaujímavý....

Joo

oooooooooj-ha...... ani som si nevsimla ,ako sa nam ojka rozcertila ..... ze bosorky :-) teda :-))
no asi sa musim naucit kolko pravdy povedat bez ujmy na jej hodnote .....lebo ma tu upalia na hraniciach ....... pardon , ale obcas prerazam čelom moralnu hranicu ....... a vsak som nic take hrozne nenapisala ...kks ojka kluuuuuuuuuuuuud
mala by som si zacat viac vsimat, kto pise za a kto predo mnou .... nie stale od pc odskakovat a flakat sa

..... ALE !!....akurat som dopozerala dokument o najnebezpecnejsom povolani a som v soku ...... tak pracovat ,ako vodic v Guatemalskej doprave fuuu .....to vam bolo strasne pozerat ..... asi im tam niekto vyoperoval sudnost

Joo

bobor.. to skor na South Beach ,Burns Beach ..... podobné ako Amerika len trosku jednoduchsi zivot ...... tu si kupim nejaku chalupku a ......... www.rossgriffin.com.au

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Keby som si znova vyberal povolanie, bol by som radsej ... - Fórum - ZDRAVIE.sk