Keby som si znova vyberal povolanie, bol by som radsej ...

jajka001_

beata,moj sukromny zivot je uplne v poriadku. neboj sa, ja stiham aj pracu, aj manzela, aj domacnost, aj dieta, aj net. popri prispievani na forum stihnem aj upratat, aj navarit, navyse som tu najma vecer po praci, ked ini ludia travia cas pri tv. je to moj relax. mam snad osobne pravo vybrat si, ako budem travit volny cas, a vas do toho absolutne nic nie je.

Joo

stale na mna a moje esteticke citenie utocia fotky dokonalich ludi z kadejakych casopisov .... takze ...... po prve : realne fotografujuca fotografka ..... po druhe : PILOTKA dopravneho lietadla

tpch .... presne tak ... pekne a pravdivo napisane

tpch

Maoam, chapem vsetkych, ktori nadavaju na to, ako to v SR funguje, pretoze realita je naozaj hrozna. Lenze-mozeme si za to sami. Kazdy nadava iba anonymne a na tom nespravnom mieste, ale ked pride na to KONAT, zrazu stiahne chvost a odplazi sa. V zahranici si ludia dokazu vybojovat svoje prava, ci uz sami, alebo prostrednictvom organizacii, v ktorych sa zdruzuju a ktore ich zastupuju. Lenze na to treba ich vlastnu aktivitu. Nadavat a nic nerobit dokaze kazdy. Ked pride na lamanie chleba, tak Slovak potichu zaradi spiatocku a zalezie do stada a chce sa stat neviditelnym. Ale ked si niekto iny dokaze nieco vybojovat, tak ten zbabelec zavidi a najradsej by toho odvaznejsieho nejako podrazil. Ked vidi, ze nic nezmoze, aspon nadava a nadava a ohovara.
Slovaci idu vzdy tou lahsou cestou, lebo stale cakaju, kto im co DA. Lenze to, co mozno dat, niekto iny musi vyprodukovat. A to si nikto nechce pripustit. Okrem toho si tu vsetci nechavaju skakat po hlavach od istych spoluobcanov, ktorych vyskyt smerom na vychod geometricky rastie. Ved to nie je normalne, aby za bieleho dna tito spolubobcania rozoberali starsim ludom plot, hoci su doma(!!!) a policia nic nerobi, lebo sa boji a navyse ma prikaz nezasahovat, lebo..? To kde sme? Mam obavy, ze v buducnosti tu moze vzniknut nieco na sposob obcianskej vojny, ak sa neroztriesti trufalost a drzost prislusnikov tohto kmena...

soffa

bola som tiez v zahranici.niekolko rokov.ale vtedy sa dalo viac ovela viac zarobit.nie je to ziadna slava,ked som isla ja trebalo do uk viza..nebolo tam az tak vela cudzincov,skoro ziadny poliaci,ktori robia vsade bordel.v uk maju uz vlastne obchody a hnevaju sa na anglicanov preco neovladaju ich jazyk.proste teraz uz je to tam o nicom.Bola som pozriet pred sviatkami brata,ktori tam na rozdiel odo mna zostal.libra postupne klesla zo 70sk na ubohe jedno euro(nieco vyse 33.2sk).ludia musia brat nocne,pracovat nadcasy,aby daco zarobili.a popritom sluzby,najom,idu postupne hore.takze ak clovek pracuje v dnesnej dobe v zahranici,tak musi brat vela,roboty aby zarobil aspon tolko kolko asi ja pred 8 rokmi....nie je tam co zavidiet.,mozno v takom Svajciarsku je to ine...

beataXXX

Tak zubari na Slovensku zarabaju krasne, nielen, ze maju ukony preplacane poistovnou, ale za navstevu od pacienta skasiruju od 20 do 200eur. takze nemusia sa mat ani ludia tu na Slovensku zle.
chodim vas len citat, ked som v praci, na prispievanie nemam cas, ale jajka. nic v zlom, ale tiez som si vsimla, ze si nespokojna v zivote, ak si to teda ty, ktora pisala, ze je vydata a ma aj nejake dieta, tak sa cudujem, ze si cele dni len zavesena tu na zdravi a nevenujes sa rodine, hlavne dietatu. Pretoze v kazdej teme vidim tvoje reporty aj cez vikendy, aj neskoro v noci, ktore by si mala travit s manzelom v intimnzch chvilach, varenim, upratovanim, alebo len hranim sa s detmi. Navyse som si vsimla, ze dost casto radis babam, aby sa rozisli so svojimi partnermi aj za banality, co je tiez nespravne, ked poznas len pohlad jednej strany. Mne sa zda, ze im radis to, co by si najradsej spravila ty so svojim muzom. Skus viac pracovat na svojom vztahu, virtualny zivot je nieco uplne ine, ako ten ozajstny a nestoji ti stratit muza a deti kvoli internetu

ojka.

a SVIEČKY, nemôžeme zabudnúť na sviečky :DD
ach, dosť bolo snívania na dnes, to učenie mi asi už neprospieva, chcelo by to oddych (: