blaznivy navrh, som v koncoch ...

Príspevok v téme: blaznivy navrh, som v koncoch ...
12pastelka34

keby vam priatel po niekolkych rokoch vztahu (5+) povie, ze potrebuje aby ste sa vy, ako partnerka vyspali s inym, lebo inak to bude pre oboch smutne, co by ste robili? Podotykam za podmienok ze ste si obaja prví. (Doslo ku krize, a hrozi rozchod, toto bol podla neho dolezity argument, kt. potrebuje vediet, dovod nechce povedat, preco by som to mala urobit, len to,ze je to pre neho dolezite)! a ze ak ho lubim, urobim to prenho!!! :(

Ali bali

Čo by povedal , keby si ty trvala na tom , ak ti to nevysvetlí , tak skončíte spolu ? Musíš vedieť , prečo to od teba chce . Nie je normálne , aby si ho poslúchla , lebo by ti už potom mohol rozkázať hocičo :-(
Ja ťa tiež neodsudzujem , nikdy nevieš , čo ťa v živote postretne , aké problémy budem riešiť trebárs ja .

12pastelka34

daniela - ved jasne ze to neurobim, nad tym som ani nevahala, od samotneho zaciatku som vedela a povedala som si "tak toto nie" ani keby traktory padali. NIE.... Ja sa skusim s nim este porozpravat, ale nedavam tomu sancu, ze mi povie o co ide.

danielaaa

Ale pastelka, neradim ti aby si to urobila, keby na mna prisla takato poziadavka tiez by som nespala s kym nechcem, a podla mna je to hlupy navrh, ale vidis tym chlapom do hlavy?? niky

danielaaa

Laurina nema 15, to urcite nie, ve si precitaj prispevky

A Daria vidis, uz som myslela ze ma tu vsetci odsudia :) Podla mna je taketo vysvetlenie pravdepodobne, ved Pastelka opytaj sa ho na dovod, pre nieco to podla mna robi a zbavit sa ta urcite nechce, podla mna je to tak ako si myslim, mam kopec muzskych kamaratov, podotykam chlapov po 30 tke a nie mladych uchanov a myslim si ze niekedy viem co maju ti martania v hlave :D

12pastelka34

Deria - mne hovoril to iste, ze vela prenho znamenam a vzdy budem. Ze ma stale lubi,... ale aj napriek tomu ma o to poziadal, co ma takisto sokovalo! A takisto keby ludia v mojej blizkosti o tom vedeli, chytali by sa za hlavu s kym to vobec som. Vnimam ho rovnako ako si vnimala priatela ty. Nasla som vela spolocnych znakov v prispevku, ktory si sem napisala - az sa mi nehcelo verit. Ja viem ze komunikacia ze dolezita, ja som sa ho pytala preto to odomna chce, ale to ani z daleka nechcel povedat,..vraj ak sa budem pytat, mam zabudnut na to, ze to odomna chcel....a tym padom to bude pre nas horsie.,...no kazdopadne, mam v tom zmetok.

Deria

pastelka, po mne chcel moj priatel tiez, aby som sa vyspala z druhym muzom. musim podotknut, ze vzhladom k mojmu postaveniu som sokovala okolie, ze s nim vobec chodim ale pre mna bol on uzasny clovek, silny charakter, dobry clovek a.... vynikajuci milenec. Cize nemal komplexy ale zrejme vedel, ze nas vztah nema velku buducnost, pretoze moje povolanie vyzadovalo niekedy aj mesiace odlucenia. Povedal mi: "Ak sa rozideme, nezabudni, ze som ta velmi miloval. A aj ked uz budes stara a opustena, prid za mnou, vzdy ta prijmem, viem to, ziadnu inu zenu nechcem." (Pokial viem, neozenil sa ani po rokoch.) Preto to cele opisujem, aby si si utvorila trochu obraz o tom, ze tvoj priatel ta moze lubit a nemusi byt zato chory, ze ti to navrhol. Tiez neviem dodnes, preco to odomna chcel ale ja si myslim takmer to iste, co Danielaaa. Moze byt, ze ta zboznuje a nezniesol by predstavu, ze ho kvoli niekomu opustis. Chce v tom mat jasno uz teraz a hned. Chce si byt isty, ze aj keby prislo raz z tvojej strany k nevere, ze vas vztah ani to neohrozi.
To su len moje uvahy, mozno to tak nie je a ty ho poznas lepsie, nez my. Skus sa s nim o tom v klude porozpravat, opytaj sa ho preco to od teba chce, ze to musis vediet.

12pastelka34

Limberka - ďakujem za cas a radu :). my sme velakrat viedli rozhovory, ale on nikdy nedokaze byt voci mne 100% otvoreny, vzdy mam subjektivny pocit, ze nieco skryva...A ked mu to aj poviem, aj tak to neda zo seba von.

Limberka7

pastelka - neviem ti poradiť čo s tým.. možno by stálo za pokus to s ním otvorene prebrať. aby ste poznali navzájom svoje pocity, o čo konkrétne mu ide.. ale podľa tvôjho popisuje mi to presne pasuje na túto úchylku.. ak to tak skutočne je, môžem ti povedať, že sa toho chtíču už nikdy nezbaví. stále bude po tom túžiť, prehovárať ťa na to, rýpať ohľadom toho.. (viem o čom hovorím) no asi je to už v dosť pokročilom štádiu (ak to ženie aj k rozchodu a k takýmto ultimátam).. môžem sa mýliť, ale to sa dozvieš len od neho. v každom prípade držím palce :)