blaznivy navrh, som v koncoch ...

Príspevok v téme: blaznivy navrh, som v koncoch ...
12pastelka34

keby vam priatel po niekolkych rokoch vztahu (5+) povie, ze potrebuje aby ste sa vy, ako partnerka vyspali s inym, lebo inak to bude pre oboch smutne, co by ste robili? Podotykam za podmienok ze ste si obaja prví. (Doslo ku krize, a hrozi rozchod, toto bol podla neho dolezity argument, kt. potrebuje vediet, dovod nechce povedat, preco by som to mala urobit, len to,ze je to pre neho dolezite)! a ze ak ho lubim, urobim to prenho!!! :(

lillia

tak na taketo nieco sa asi normalne reagovat neda :-O
a ako si to poriesila? nieco sa zmenilo, alebo stale na tom trva?

12pastelka34

lilia - ja by som klamat nevedela a vlastne ani nechcem klamat, som az moc poctivy clovek (i ked viem, ze v dnesnej dobe sa to nevyplaca). Proste ja mu poviem na rovinu ze to neurobim a ze mal moznost to zistit aj skor, lebo ma pozna...

lillia

neuveritelneeee.
ja by som mu asi rovno porozpravala nejaku vymyslenu bajku a ze som bola s dvomi, nie len s jednym :-)))
ale pre kazdy pripad, ak by sa to otocilo opacnym smerom... tak aj alibi, kde som naozaj bola, aby sa to dalo aj overit :-)

12pastelka34

uz vies co tym chcel dosiahnut?

- to ze ma podviedol som vylucila, nizsie som pisala argument. Mal moznost a nechcel o tom ani pocut, zeby ma on podviedol (ale mozno to bola len hra)
- skor by som mozno chapala ze to chce pre rozchod, ale na druhej strane, v ramci konverzie to skor vyzeralo tak, ze prave toto by malo vyriesit evidendtny problem, pre ktory sa podla neho zrejme k sebe nehodime.
- a ani to nie, aby zistil ci ziarli, alebo nie, lebo on (cuduj sa svete)sam povedal, ze prenho podvod nie je dovodom na rozchod a ze by to neriesil, on to berie ako potrebu.

lillia

a uz vies co tym chcel dosiahnut?
podla mna bud ta podviedol, pripadne este to trva a chce to takto vykompenzovat, alebo ten rozchod jednoducho chce a nevie prsne ako nato, tak to skusa takymto ubohym sposobom. alebo sam nevie co chce, mozno len to, aby vedel, ci bude ziarlit, kebyze mu rozpravas ako bolo s inym. ak nie, tak uz len jedna moznost mi napada, ze nie je celkom kompletny (sory :)