blaznivy navrh, som v koncoch ...

Príspevok v téme: blaznivy navrh, som v koncoch ...
12pastelka34

keby vam priatel po niekolkych rokoch vztahu (5+) povie, ze potrebuje aby ste sa vy, ako partnerka vyspali s inym, lebo inak to bude pre oboch smutne, co by ste robili? Podotykam za podmienok ze ste si obaja prví. (Doslo ku krize, a hrozi rozchod, toto bol podla neho dolezity argument, kt. potrebuje vediet, dovod nechce povedat, preco by som to mala urobit, len to,ze je to pre neho dolezite)! a ze ak ho lubim, urobim to prenho!!! :(

12pastelka34

ach jaj, trosku sa to skomplikovalo :( Dnes mi volal, ze mu zomrela starka. Fuch,.. ja ani neviem co teraz robit.

12pastelka34

Mariola - budúcnosť? myslím ze v nasom pripade sa uz o buducnosti neda hovorit :(Aj ked este sama nemam vsetko v hlave usporiadane, predsa len zila sm s nim 5 rokov a zrazu totalny zlom, zmena, je to iny clovek :( Nebol taky :(

Mariola

Má pravdu Krasomil , príde mi , že si pre neho naozaj príliš dobrá , neskazená . Prečo by si sa mala meniť k horšiemu , len aby si uspokojila jeho chlípne chúťky . Zaujímalo by ma , ako by sa zachoval , keby si to naozaj urobila ? Logicky by si ťa mal prestať vážiť , lebo by si stratila akúsi sebaúctu , no on s jeho zvrátenou povahou , by ťa možno obdivoval ? Tu by stálo za uváženie , aká budúcnosť ťa čaká s takýmto človekom ? Možno sa o ňom vyjadrujem príliš tvrdo , nepoznám všetky okolnosti ...

12pastelka34

Krasomil - dakujem takisto za nazor. Ja som si to zhodnotila, prisla som presne na ten isty vysledok. A to, ze som schopna sa menit a byt taka, aby nam to fungovalo - ale odtial potial - moje hranice koncia prave tam, kde on chcel odomna prave to, o co ma poziadal. Toto je uz je pod moju uroven - jednoduho toto NIE.

Krasomil

Neznám tě, ale jestli je pravda, co všechno jsi tady o sobě napsala, tak ti radím, aby sis našla někoho, kdo tohle všechno ocenní. Odstraňovat na sobě chyby kvůli někomu, to dneska ve světě plném egoistů neudělá skoro nikdo. Je pěkné, když člověk dokáže pro toho svého udělat cokoliv, ale i to musí mít svoje hranice a zvláště se taky musí podívat, jestli mu to i ten jeho protějšek vrací. Jeden, který pořád ustupuje a odstraňuje nedostatky a druhý pořád jenom kritizuje a stěžuje si a na ty svoje ani nepomyslí, natož, aby je odstraňoval, to prostě nefunguje a fungovat nebude. Člověk, co se rozdá a sobec, to není to pravé ořechové. Za tohle by tě správný chlap nosil na rukou a ne pořád jenom kafral. Nejlepší je věta: "Keď ma ľúbiš, urobíš to." Zkus mu to říct ty, v souvislosti s tím, aby tě do toho nenutil.

12pastelka34

Izabelka - ved to je jasne, ani on sam nechcel na to co i len pomysliet, povedal ze nie, ze to vydrzi, a pod. Ja som sa snazila byt len empaticka, to je vsetko. ja som ho do nicoho nenutila, povedala som len tolko co som tu aj napisala, ze ak by mal potrebu a uhol by, tak to pochopim (lebo ho poznam, a viem ze sex poriadne potrebuje). O nic viac neslo, len o empaticky pristup...Nebola to ani podmienka, ani povinnost.

12pastelka34

danuška - no veď práve nad tym uvazujem. Lebo stale mal voci mne nieco, ale vzdy sme to riesili v ramci normalnej konverzacie, a vzdy som sa snazila chyby odstranovat, postupne som odburavala zabrany a tak sa to postupne vyvijalo, ze spetne dozadu (4r.) to som bola v sexe uplne iny clovek. Teraz je to omnoho lepsie, no ja si myslim ze jemu ani to nestaci,...nestaci ked sa hram na "ku*vu".. on asi potrebuje mat pravu v posteli aby mohol uspokojit svoje potreby, proste ja som sa naozaj snazila, a vela veci co som aj iniciovala on spetne zamietal, tak ja potom vazne neviem o co mu ide... Asi ma ma stale v predstave ako slusnu, inteligentnu zenu a nevie sa pri mne uvolnit ako keby mal pri sebe doslova ku*vu s kt. si moze vazne robit co chce a nemusi sa obavat ze jej nieco urobi....Ja mu vraj pridem krehka...