Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnut poslednych 9 kg :///

Príspevok v téme: Schudnut poslednych 9 kg :///
NIKeee

zacala som na 82. Teraz mam 64. trvalo mi to 2 roky a 3 meiace.
Do oktobra by som chcela mat 55kg.

chcem sa spytat preco to ide teraz tak pomaly

ked, Nefajcim, neberiem HAK, Nepijem alkohol, Kavu, sladene napoje, nejem cukor, sladkosti, pekarenske vyrobky, vyprazane jedla, polotovary, havadze, bravcove, omacky, nesolim, nedochucujem

jem a pijem :na malych tanieroch 5X denne, ovocie, zeleninu,strukoviny, zrnoviny, ryby, kracie prsia, tmave celozzrne a grahamove pecivo, orechy semena, tofu, nesladene caje, vodu , mineralky, odstavujem ovocie.

4X tyz. - 40 minut beh
3X tyz. - Cvicenie
7X tyz. - Prechádzka (140 krok, za min.)
7X tyz. - stetching

vie niekto poradit preco mi ide tych oslednych 9 kg takto tazsie ?? alebo robim niekde chybu ???

ano.

poopravim dana660xz, ten den nema vyzerat ze nic nejest len pit, skor naopak, jest co najviac, najlepsie to pride v nedelu ked sa najviac vari a zacina po nej pracovny tyzden, kedy je vydaj vacsi ako cez vikend (ako u koho). Takze jeden den viac, nech nie je telo zvyknute stale len na mensie porcie.

A pri 170 je super 60kg :-)

NIKeee

dana660xz a Maoam, dakujem :)))))))))))))

a este by som chcela vediet co jest na ranajky desiatu atd.....

ako to je naranajyk sacharidy, ptm bielkoviny alebo ako je to poradie lebo v tom mam misung :PPP

Maoam

NIKeee: mozno mas fazu, kedy sa chudnutie na nejaky cas zastavilo, ono sa to potom opät posunie nadol, ale takato faza moze trvat aj niekolko mesiacov

vahu mas uz dobru, schudla si uzasne, gratulujem! :-)

na tvoju vysku je 55kg malo, kedze vela sportujes, mas dost svalstva, ktore je tazsie ako tuk, hoci s nim mas ovela lepsie miery ako keby si necvicila a aj opticky je to nieco uplne ine, ako zena, co neje a nesportuje

podla mojho odhadu ti staci este nejakych 5kg a si super stihlunka kocka, takych 58-59kg ale menej nie, to by si bola uz prilis chuda, ak si sportovkyna

co sa navodu na schudnutie tyka, pijes dost pocas celeho dna? ak jes poobede a vecer sacharidy, ovocie, vsetko kde je cukor, vyluc, uplne, len zelenina a bielkoviny vece alebo proste po 18h uz nejedz vobec nic

co sa cvicenia tyka, mozno by si mala zvysit podiel aerobnej cinnosti, beh, stacionar, napr. na 60min a o to menej ineho cvicenia, ak posilujes, tak neposiluj nejaky cas, namiesto toho len aerobne cvicenie ciste

uvidis, ci sa to pohne nadol a daj echo!

dana660xz

NIKee, blahoželám k takémuto úspechu :)
tvoje telíčko si asi zvyklo, na všetkú tú zdravú stravu a šport. ja by som ti odporučila, aby si vyskúšala svoj metabolizmus opäť naštartovať jedným dňom v týždni nič nejesť, iba piť vodu.
Neviem presne, či je to dobrá rada, ale dakde som to čítala, že s to takto robí, že keď chudneš a prestaneš chudnúť, že treba takto nejako resetovať metabolizmus. Skús si niečo o tom nájsť na nete, možno to pomôže.

držím ti palec a nenechaj sa znechutiť ľuďmi, ktorí ti nechcú pomôcť a prídu sem do fóra len preto, aby si do niekoho rypli, prípadne si na niekom liečili komplexy. a súhlasím s jajkou001_, že nie je dôležité číslo na váhe, ale ako sa ty cítiš. a keď cítiš, že to ešte nie je ono, tak šup do toho:)

Milky

1.Telo (metabolizmus) zvykol na tvoj rezim a potrebudes zmenu.
2.Nemozes schudnut, lebo nemas z coho.
Proti jednemu i druhemu sa da nieco robit, ale nie je to zdrave..

NIKeee

ubohy zivot ? a kolko vazis ked sa napchavas moravskymi kolacmi, ved to ti musi v zaludku priamo hnit.

a ja kolace nesmiem jest lebo je v nich mlieko, a aj keby som mohla - FUJ.

meriam 170 cm, tak neviem preco Jessi_1111
ani len nechce vediet ako vyzeram.

vyzeram normalne, len chcem vyzerat lepsie.

Boze to je tak ked mlandrave prasata zavidia niekomu to ze schudli a oni sedia za pocitacom zeru kolace a maju mindraky z toho ze im sa schudnut nikdy nepodari

jajka001_

kolko merias?
chudnes pomaly, to je dobre. 55kil asi mat ani nebudes, lebo by si asi musela nejest a necvicit. svaly su tazsie ako tuk, si pevna, zdrava, to je podstatne. zdravy zivotny styl je podstatny, nie cislo na vahe.

johnass

boze, jak ubohy zivot mas... hned sa idem najest moravskych kolacov:)
inak takymto sposobom sa z teba stane akurat tak clovek - sval. schudnut ti nemusi ist preto,pretoze uz nie je z coho. uz nemas tuk ale svaly.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnut poslednych 9 kg :/// - Fórum - ZDRAVIE.sk