Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepsia kniha, ktoru ste citali?

osol

vydavatelstvo petrus teraz vydalo nejake knihy hermanna hesseho, moja rodina ho zere, tusim ma aj nobelovku, ja napriklad ruda slobodu alebo pavla vilikovskeho alebo roberta fulghuma

sisa123

ja osobne najviac zbožnujem scifi, fascinuje ma to, preto by som ti odporúčila od KIERA CASSOVA-trilogiu SELEKCIA alebo spracované knihy LABYRINT alebo bilogia NEVITANA.. asi moje najtop tri knihy, a všetky objednané z martinusu. objednávaj určite odtial aj so zľavovým kuponom www.kuponyzdarma.sk

netreba

@menma
možno nie úplne to, čo hľadáš: Peggy Pažitná Deti môjho srdca (príbehy pokračujú) a prvý diel Deti môjho srdca (Gitka Pažitná),
nečítala som, ale podľa ohlasov: Žiadne stretnutie nie je náhodné a počula som veľa chvál aj na Osha (Osho),
knihy od Vujity Tvrtka, čítala som od neho Útek z pekla

menma

Prajem pekný deň rád by som sa spýtal na nejaku knihu na štýl
Psychologické, take ktore prinutia človeka konať viac dobra uvedomiť si aj trochu ine veci v živote, sebareflexivne niečo na tento štýl, prečital som celu temu no v živote som nečítal nič spomenutie a celkovo som neprečital žiadnu knihu ale teraz cítim potrebu nejak na sebe pracovať a myslím si že nejaka takato kniha nikdy neuškodí preto sa pýtam na radu kto už čítal niečo podobné čo hladam aby mi sem prosím dal meno autora a knihy, môže byt aj viac knih ja už sa vyberem ďakujem

lombardo1981

Zložitá to otázka. :) Keď to beriem podľa počtu prečítaní, tak Neuromancer od Gibsona.
Z tej náročnejšej a tvrdšej literatúry odporúčam Williama Gibsona a Philipa K. Dicka. Z tej ľahšej určite Terryho Pratchetta. A to nielen Plochozem. Aj Douglas Adams a jeho séria o Stopárovi je plná absurdných situácií a hlášok.
Ďalej Millenium od Stiega Larssona. Nsjnovšia kniha, ktorú už nenapísal on, nie je až taká dobrá ako prvé tri časti.
Z klasiky Dostojevkij. Tolstému sa radšej vyhnite, k nechcete umierať pri tých nekonečných opisoch prírody. :) Inak by to bolo veľmi zaujímavé čítanie. Samozrejme aj Franz Kafka či Iľf-Petrov.
Ďalej odporúčam Isaaca Asimova, Larryho Nivena a predovšetkým jeho Ringworld. Peter Camenzid od Hermanna Hessa. Svojim spôsobom aj Clarka, ale Asimova mám radšej. Veronika sa rozhodla zomrieť či Alchymista od Coelha.

hypatie

Ahoj, ja som skôr na tecnicke vedy, preto čítam životopisné knihy zaujímavých inžinierov a vedcov, to ma motivuje... sú to pekne príbehy ako sa vypracovali, ako študovali a pod. keď už neviem čo citat alebo si pozrieť tak chodím na tuto stránku sú tam celkom dobre kritiky a nieje tam žiaden spam a reklama :-) osobne poznám babu čo to založila :-) www.facebook.com

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepsia kniha, ktoru ste citali? - Fórum - ZDRAVIE.sk