Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepsia kniha, ktoru ste citali?

martin56

Ja som naposledy cital e-knihu Nikola Mattova- Telo, pancier duse ... otvorila mi oci v mnohych ohladoch ... momentalne sa u mna stava cislom jedna :) uvidime na aku dalsiu natrafim najblizsie..

renata34

Toto je ťažká otázka pretože vybrať jednu knihu je takmer nemožné. Poviem ale čo ma v poslednej dobe chytilo, tento román -odkaz odstránený- lebo sa odohráva na Slovensku a veľmi ma pobavil dej. Je fajn vedieť že aj u nás sa ešte robí dobrá literatúra.

Sona345

Nevedela by som napísať jeden názov. Prečítala som obrovské množstvo kníh a každá mi niečo dala. MAla som veľmi rada knihy z povinného čítania. Vždy som si tam vybrala niečo, čo ma zaujalo. Mám rada hlavne ruskú literatúru 19. storočia, historické romány, slovenskú tvorbu

Ivona..

Suzanne Collins - trilógia hry o život. Okrem toho čítal niekto hostiteľa? radšej by som si prečítala knihu ako kukla film. len či je až taká dobrá :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepsia kniha, ktoru ste citali? - Fórum - ZDRAVIE.sk