Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý

Príspevok v téme: Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý
Fero M.

Ahojte všetci, ani neviem sám prečo tu píšem. Možno ma niekto pochopí, niekto povzbudí, neviem..

Pred paru mesiacmi sa mi skončil dlhoročný vzťah, všetko bolo pekné, milé zlaté. Nastali však časom problémy z jej strany a všetko sa začalo rúcať. Prečo? Neviem. Nevyrovnanosť, nervozita, zmeny nálad a ja som nevedel ako jej pomôcť. Nájdi si inu, si priliš dobrý je veta ktorú nechce počuť nikto.
Voláme si píšeme doteraz, rozišli sme sa v dobrom, ale neviem sa stým zmieriť, lebo neviem kde som spravil chybu a čo mam na sebe napraviť..
Stále sa snažím, volám, píšem, túlim sa, milujem, neflirtujem, pijem raz za 3 mesiace, nefajčím, mám dobru prácu, som zdravý, vysoký, tmavý, vraj sympatický, cvičím a robim všetko čo len môžem pre milovanu osobu.
Našiel som si teraz novu známosť, od začiatku počuvam, že takého vždy chcela, že aký som, že to asi ani pravda nie je ale čo mám z toho? Zase sa opakuje to že 4 dni je dobre a potom 2 dni má zmeny nálad, nevie či začať vzťah či nie atd..
Nechápem to už.. Neviem či su ludia takí, alebo ja mam smolu alebo neviem...

Chcem milovať, dať všetko tej druhej a len mám stále viac pocit, že ak budem odmeraný s chybami, tak to je práve to čo ženy paradoxne hľadajú...

Maoam

Fero, ty ju sledujes? :DD

Vies co mi k tebe tak napadlo, ze ty asi dost vsetko rad kontrolujes, ze? Mas strach nechat veci plynut. A si v krci z toho. Permanentne.
NO chlape, makaj, makaj na sebe :DDD. Na kaveju - to az ked budem na SVK na navsteve :DD. Odkial si, z vychodu, ked kaveja :DDD.
Aky ides mat vikend? Inak, nerob si z toho vela, nas to stretlo v podobnej verzii mnohych, ja som toho nazoru, ze net vela priniesol, vela dobreho, ale aj vela zleho, vztahy su coraz divnejsie, ovela viac moznosti na paralelne vztahy, ludia sa menej stretavaju a menej komunikuju osobne, vsetko ide cez paralelny svet volakde vo virtualnej realite, je to cele zle. Aj tak mam pocit, z nej, ze tam je nieco viac, nieco, co ti nepovedala. Ja si nemozem pomoct, nie som vestica, mozem sa mylit, ale ten pocit mam a mam, neviem sa ho zbavit. Len aby neprislo nejake nemile prekvapko.

[zruseny1]

:)
dajte mu kontakt na bielu mačku, môžu si potom analyzovať spolu
aj tak obom držím prsty, snáď sa na nich raz šťastena usmeje, uhm:)

Fero M.

Joj ty :DD nevidíš, že všade mám smajle :P Neboj som na dobrej ceste a kludne môžeš, len napíš odkial si ahha :))))

A všetky tie neduhy už robím stále menej :)
No čo by si vravela, ak by sa ti parnter na azet prihlásil 6 krát denne :) Ale nie, tiež tam chodím, tak nemôžem súdiť :)

Tak kedy kavej? :D

Maoam

Ferooooooo, zobud sa uz konecne a prestan analyzovat, kazdu jej vetu, kazde jej slovo.....aaaaaaaaaaa mna by z teba uz porazilo, by som ta asi prefackala najradsej, kebyze som tvoj kamos nejaky :DDD.

A ty ziarlis na azet? AAAAAAAAAAAAAA chlape, chlape, zobud sa!!!!

Fero M.

a dalšia vec do zbierka vecí, čo treba odstrániť, je prestať žiarliť na azet :D
Ale vtedy si človek povie, že tam chodí aj on, tak nemá čo vyčítať, lebo vlastne ani nemôže .. :)

Fero M.

Viem, len mi s nou včera bolo velmi dober a ked sme tak sedeli v objatí tak... to zo mna vyšlo teda.. a povedal som to tak

travka

Načo jej to hovoríš keď si to vôbec nezaslúži?Teda podľa toho čo tu píšeš si to nezaslúži.
Sám hovoríš, že musíš zmeniť svoj postoj, tak je normálne, že si budeš pripadať nesvoj. Ono to všetko príde. Teda, musí si to správanie zaslúžiť. Tým sa môžeš utešiť :)

Fero M.

Presne tak a aj sa snažím ale ked to aj robim, tak si nepripádam sám sebou a tiež s neviem, ak by to nevyšlo, či by som zase nerobil to isté pri inej...

Ale celkom mi to ide, len to chce čas.

Lulu :DDD

INáč včera ma zabila odpoveďou na moju poznámku, že som rád, že ju mám a ona vraj nehovor mi to... :DD
Chápem, že má zmätky, ale mohla sa zdržať tej poznámky si myslím....
A navyše, nič strašné som nepovedal..

travka

Fero, mal by si prestať očakávať :))) to je základná vec. A potom nemyslieť na ňu tak intenzívne a ignorovať ju. Ak ťa má naozaj rada a neberie to všetko ľahostajne, tak uvidíš, že jej iniciatíva, snaha a pochopenie teba príde samé :)