Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý

Príspevok v téme: Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý
Fero M.

Ahojte všetci, ani neviem sám prečo tu píšem. Možno ma niekto pochopí, niekto povzbudí, neviem..

Pred paru mesiacmi sa mi skončil dlhoročný vzťah, všetko bolo pekné, milé zlaté. Nastali však časom problémy z jej strany a všetko sa začalo rúcať. Prečo? Neviem. Nevyrovnanosť, nervozita, zmeny nálad a ja som nevedel ako jej pomôcť. Nájdi si inu, si priliš dobrý je veta ktorú nechce počuť nikto.
Voláme si píšeme doteraz, rozišli sme sa v dobrom, ale neviem sa stým zmieriť, lebo neviem kde som spravil chybu a čo mam na sebe napraviť..
Stále sa snažím, volám, píšem, túlim sa, milujem, neflirtujem, pijem raz za 3 mesiace, nefajčím, mám dobru prácu, som zdravý, vysoký, tmavý, vraj sympatický, cvičím a robim všetko čo len môžem pre milovanu osobu.
Našiel som si teraz novu známosť, od začiatku počuvam, že takého vždy chcela, že aký som, že to asi ani pravda nie je ale čo mám z toho? Zase sa opakuje to že 4 dni je dobre a potom 2 dni má zmeny nálad, nevie či začať vzťah či nie atd..
Nechápem to už.. Neviem či su ludia takí, alebo ja mam smolu alebo neviem...

Chcem milovať, dať všetko tej druhej a len mám stále viac pocit, že ak budem odmeraný s chybami, tak to je práve to čo ženy paradoxne hľadajú...

Fero M.

Rad pomozem a pochopim aj druhu stranu :-):-)

Wilson@centrum.sk
alebo si vytvor nejaky nick alna azete a posli nick..

Dneska som v sebe zalozil zaklady dalsej veci co musim zmenit a t.j. nenechat sa namotavat na slubovane... Asi sa mi to tiez dost zide. Clovek sa potom tesi na kadeco a ked to nevide po 3,4,5 krat, tak sa len sklame a neprospieva to celkovo ku vsetkemu.

inge

Strasne rada by som s tebou o tom popisala blizsie, mam totizto priatela ktory je presne ako ty, a ja som presne ako ona... a je to dost problem prave preto mozno pomozes aj ty mne aby som neprisla o tak dobreho chalana :-) ak si za, nechame si mail

Lulu2011

:D

neboj Ferislav, nic sa nestane, aj keby tema časom zanikla, zalozis si oficialnu stranku napr. uzmazenynetyrajte.com

2bodka

Fero, nebud vztahovacny, to bol fooor, naco asi ludia vymysleli smajlikov, nevies? ;)

Ale jedno je jasne, ty musis mat vzdy posledne slovo :D

Fero M.

2bodka tebe asi tiez spravim analyzu, ako citam tvoje prispevky :-) a PS: ide o to ako beries tu zavisllos, lebo ja tu riesim veci lebo nemam kde, ale tiez nemam pocit, ze tu chodis raz za.tyzden ;-)
Veda jasnee beriem tvoj nazor takze pohoda :-)

2bodka

Lulu,

alebo by nebolo odveci zalozit novu temu s nazvom "Som zavisly na tomto fore, co mam robit?" :DDDDDD

ale nie, sak pohoda, ked Ferda mysli, ze mu pomoze vykvakat sa anonymne, preco nie? :)

Fero, co budes dnes varit? :)))))

Aj tak najlepsi koment je ten, kde analyzujes dovod toho, preco analyzujes :D