Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Družička na svadbe

Príspevok v téme: Družička na svadbe
anonymka23

Ahojte,
o pár mesiacov idem na svadbu mojej sesternici a mala by som byť hlavnou družičkou. Mám priateľa, s ktorým som už cez rok, tak predpokladám, že na svadbu pôjdeme spolu. Keď som však bola včera u sesternici, začala so snúbencom vravieť niečo o tom, že ako hlavný družba by šiel ženíchov brat (vraj je bez partnerky a ani ho nepoznám). Má niekto z vás s tým skúsenosti, že hlavná družička a hlavný družba pôjdu na svadbu každý so svojím partnerom (družba by si potom niekoho zavolal) a okrem formalít sa na hostine budú zabaváť každý s tým svojím partnerom? Keď sa ma sesternica na začiatku pýtala, či jej pôjdem za hlavnú družičku, súhlasila som, no vtedy sa nič nevravelo o tom, že by hlavný družba mal byť niekto iný, ako môj priateľ. Aj chápem, ak teda chcú iného, ktorému možnože viac veria. Ale keďže mám priateľa, neviem si predstaviť, že by som bez neho šla na svadbu a nechcem, aby sa cítil odstrčený. A tiež nechcem zase sklamať sesternicu (zároveň aj kamarátku, s ktorou sa navštevujeme a chodievali sme von) že jej poviem, že nechcem byť hlavnou družičkou. Ak ste sa už s takouto situáciou už stretli, napíšte, prosím, svoje skúsenosti. Ďakujem.

anonymka23

Práveže na začiatku vravela, že keď sa pôjde na úrad, kde budú oddávaní, tak ja pôjdem so ženíchom a môj priateľ s nevestou. Ale to mi vtedy vravela sesternica, tak zrejme to nejako za tú dobu prehodnotili so snúbencom a chápem, že ženích dôveruje viac svojmu bratovi ako nejakému pre neho cudziemu človeku. Sesternica priateľa pozná, nakoľko bol u nás doma často isté obdobie, aj sme boli parkrát vonku s ňou. Jej snúbenec len z videnia, keď sme sa niekde stretli. Ale radšej sa jej ešte spýtam, či je môj priateľ tiež pozvaný alebo nie. Vlastne ani neviem poriadne, čo všetko tam budem robiť, lebo každá svadba je individuálna, tak aj na to sa musím popýtať, čo budú odo mňa konkrétne požadovať.

ojka.

veru, toto je najlepšie si ujasniť s nevestou, ako to ona berie... že či je pozvaný aj tvoj partner a podobne....
ja som bola nedávno na svadbe kamaratky a kamarata a ona si vybrala za hlavnú družičku sestru, on za družbu najlepšieho kamarata, obaja mali ale samozrejme aj pozvaných partnerov.... takže to je individuálne, že jak sa kto dohodne,... ale určite sa jej ešte opýtaj (:

Luulii

swistica ma pravdu, najprv sa opytaj, ci je pozvany aj on. A pokial viem, tak druzicku a druzbu si vyberaju zenich a nevesta a zakonite to nema byt prave partner toho druheho, lebo je logicke, ze hoci si Ty druzicka a ides na svadbu s priatelom, ktoreho napr. dobre nepoznaju, tak ho neurobia druzbom na takej udalosti, i ked je Tvoj priatel. Ine by bolo, keby ste boli obaja kamarati nevesty a zenicha, to uz ano.. Ja osobne, kebyze som si vybrala druzicku ci ma partnera alebo nie, tak druzbu by si vybral zenich sam a mal by to byt niekto jemu blizky, ci uz dobry kamarat alebo niekto z rodiny :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Družička na svadbe - Fórum - ZDRAVIE.sk